1. 1.
    bu adamlar lüks şatafat şaşaa içinde yaşıyorlar. kimsenin kılı kıpırdamıyor. ve bu adamlar güya bir dine inanıyor ha? bu kadar gürültü patırtı toz kaldırıp tek dertleri para malk mülk azgınlığı soruyoruz kabenin bekçileri suudlar bu dini nereden öğrenmiş. böyle bir din nerede yazıyormuş. küçücük bebeler çocuklar açlıktan inim inim inleyerek ölüyor. ve bu adamlar güya din diyor ibadet diyor. ve bu din oluyor yani öyle mi?
    1 ... kakandoboy
  2. 2.
    o inandıkları din aç yatan varsa sen uyuyamazsın diyor. malından bunlara yardım edeceksin diyor. ve bu durum sefalet hiç bitmiyor. ama kabede büyük binalar daha büyük zenginlik şatafat habire artıyor. dinin içini boşaltıp disneyland yapmışlar. bir de bundan da tonla para kazanıyorlar. hep bana hep bana dini.
    ... kakandoboy
  3. 3.
    yemen başlığı altında bir kaç kere yazdım ama bakıyorum daha 3 yıl önce suudi dinci vahhabi-köktendinci faşistlerinin yemen'e yaptıklarını reisleri konuşunca farkına varmışlar.

maalesef dinci -müslüman kafası bu çıkarı dinden önce geliyor.

açın yemen hakkında yazdıklarımı okuyun yemen başlığında ağlayın çünkü ben ağlıyoru
    1 ... baris hemen simdi