bugün

leonardo da vinci'Nin son eseri olarak bilinen "salvator mundi" adlı hz isa tablosudur.

evet, suudi arabistan veliaht prensi muhammed bin selman bu tablo için tam 450 milyon dolar ödemiş.
görsel

hayırlı olsun.
450 milyon dolara bir tablo. büyük ihtimalle kara para akladılar ya neyse.
suudi prens, hz isa, leonardo da vinci falan.

sorsan hep müslüman bunlar.
https://www.ntv.com.tr/sa...di,cM9Kqr3MXUitrWp5_zE9Zg
Kara para nedir, nasıl aklanır.
(bkz: Musluman gorunen siyonist yahudi)
Dogan gorunumli sahin gibi oclar. Bunlari varya topraga gomsen, kabul etmez geri firlatir. Oylesine serefsizdir bu adamlar.
tablo zaten götüme benziyor.
(bkz: Arap yağı bol bulunca götüne sürermiş)
görsel
Hristiyan olmama rağmen o kadar param olsa benim bile almayacağım tablodur. onu bırak almayı bile düşünmem. 50 bin türk lirası olsa dahi almazdım. o parayla yapılacak daha önemli ve işe yarayacak işler var. halka sinemayı yasaklayan lafa gelince müslüman adamların kalkıp hristiyanlar için kıymetli bir tabloya bu kadar para dökmesi düşündürücü.

kara para aklama timi hızla çalışıyor anlaşılan.
Mona lisa eskizine benzeyen sikko tablo. Yanilmiyorsam uzunca bir sure de davincinin ogrencilerinden biri yapti saniliyordu. Valla gotumu bir tomar parayla silsem bile ben de almazdim. Oldukca sikko bir seye benziyor.
suudi prensinin çocukluğundan beri ekmek almaya gittiğinde artan bozuklukları biriktirip sonunda ulaştığı para ile aldığı tablodur.

helal para hacım ya(!).
münafık it...
çok para vermiş

bana onun 10 da 1 i ni verse

daha güzelini yapar yollardım

ayrıca o resimdeki kişi de çok tanıdık

sanki akabenin kişisi.
şerefini siktiğimin ingiliz uşakları. fakirinden zenginine topunuzun amk.
O harcadığı para ne kendisinin ne de kral babasınındır. Halkın cebinden aldığı vergiyi savuruyor.
0:00 3:13