bugün

bu suudlar bu ülkeye nasıl girebiliyor hala.
bu götverenler pkk'ya, ypg'ye destek vereceğiz dememiş miydi 5-10 gün önce?
türk silahlı kuvvetlerini karalamaya çalışmamışlar mıydı?
olm biz nasıl sikik bir düzenin içindeyiz ya?

ayrıca çok da şeyapmamak lazım.
suudi prensesler zaten dekolteli mekolteli tarzda bir yaşam sürüyorlar.

örnek: (bkz: #36497288) deena abdulaziz.
görsel
Rihanna yı arabistan da unutmuşsunuz, boş gelmeseydiniz keşke beleş konser dinlerdik.
islamı kullanan bir terör örgütü (evet adamlara terör örgüta dedim) daha. gerektiğinde eleştirseler şu dini zaten ülke kendi kendine gelişecek.
dinin amaç değil zenginler sefa sürerken fakirler isyan etmeden sömürülmeye devam etsin diye bir araç olarak var edildigini bir kez daha kanıtlayan görüntülerdir.
Elhamdülillah.
zaten din, ahlak, hukuk, töre artık adı her ne boksa alt tabaka ve orta tabakayı sabit tutmak için uydurulmuş kurallar bütünü. üst tabaka asla bunlar gibi düşünmez, inandığına inanmaz sadece bunları inandırır. şeriat da böyle. padişahlar da halifeler de peygamber de eş bakımından hiçbir zorluk çekmemiştir. muhammed nasıl kişisel haremini kurduysa padişahlar da kişisel haremini kurmuştur. aha da örneği. o saçmalıklar bizi inandırmak için uydurulmuş ve ben bunlara inanmıyorum. alt tabaka olmam bir şeyi de değiştirmez. fakir ama inançsızım. evet.
Kızları ne kadar da şişman yahu? Neden çarşafın içine girdikleri belli oluyor, böğğ.

Midem bulandı, suyumuzu kirletmeseler bari.
nabza göre şerbet.
Türkiye'de camiler yapılması için kesenin ağzını açan ve ülkenin şeriata doğru hızla gidişini ingiltere'de şampanya patlatarak kutlayan soysuz sülâlenin kütük bacaklı eniklerinin yat keyfi.
Bizde ne kadar hacı, hoca bunların Mekke'sine o kadar turist para. Taşlayacaklar ki yat alsın Vahhabi soyu.

Babasının denizi mi beni yaklaştırmayacak, diplomatik bayrak mı çekmişler? Yatın dokunulmazlığı kendi şahsi mevzuları da denizin dokunulmazlığı bizimdir ulan!
Bizim millet burnunu sokup yaklaşmasa olmaz zaten, ne görecektiniz merak ettim, arabın g.tünü mü? Değer mi oradan kış kışlanmaya a gurursuzlar?

Olm atarlanıp giderlenmişsin de soriim sana bi : Şeriat bunların milletinin ensesinde. Din ahlâklarında diğer kadın, ingiliz kadın, kızkardeş g.tüne bakmak var mı? Yat üzerinde dikilip duran yağlı, göbekli herifin memesine zum yapmak var mı?
Kısaca abicim, sana koysunlar.
bunların bu paraları stok yaptıkları ülkede başını açtığı için 100 kırbaç yiyen kadınlar yaşıyor. çok kızgınım bana bir bira daha açtırdınız.
arabistana gitmek isteyen ak çomarları şimdi daha iyi anlıyorum.
Ama gavatlık yapmak için illa oralara gitmeye gerek yok , çünkü onlar kıçını başını göstermek için buralara gelmeyi tercih ediyorlar zira arabistanda saçının bir teli dahi görünürse şayet haram.

siz ak çomarlar, evet siz siz size söyledim.siz hala arapların üstün ırk olduğunu , islam dinini tam manasıyla yaşadıklarını zannedip arap taşağı yalamaya devam edin ala gavatlar sizi...
Bizim gariban müslümanların dişinden tırnağından artırarak zar zor biriktirdiği paralarla yapılan muazzam keyiftir.
Adamlar iki umre parasını bi öğle yemeğinde parçalamışlar. Helal olsun.
hesabını verecek olan ben değilim azizim. Ahirete iman eden kimseler bilirler ki Hesap gününün Malikî Allah'ın huzurunda o açlıktan, yokluktan ölen çocuğun ahı kalmaz elbet!!
ulan amkun arapları kendi ülkelerinde Kariları 40 metre peçeyle dolastirirlar.

bizim ülkede maşallah hepsi kabak çiçeği gibi açılmış.

not:hani dinimizde anal seks yasakya,bu suudiler yemin ederim burda yapıyordur. adım soyadim gibi eminim..
Uydurulan dine göre onlara günah değil ama pis fuckerlere günah.
bizim seriatcilar kafalarini kuma gomup gormezden gelirler bunu.