bugün

görsel

Suudi Arabistan’ın eski üst düzey istihbarat görevlisi Saadel Cebri, ülkeden kaçtıktan sonra Veliaht Prens Muhammed bin Selman’ın kendisini öldürmek için yurt dışına infaz timi gönderdiğini söyledi.

CBS News haber kanalında yayınlanan, “60 Dakika” programına konuk olarak katılan eski istihbarat görevlisi, “Bana infaz timleri için listenin başında olduğum, Kanada'daki herhangi bir Suudi temsilciliğinin yakınından geçmemem, Konsolosluk ve Büyükelçiliğe gitmemem konusunda uyarı yapıldı” dedi.

El Cebri, yine aynı röportajda, kendisini öldürmek için gelenlerin Veliaht Prens tarafından kurulan ve yargısız infaz, tecavüz, işkence konularında uzmanlaşmış ücretli katillerden oluşan bir gölge ekibin elemanları olduğunu söyledi.

Yurt dışına kaçtığı için Riyad rejiminin sekiz çocuğundan ikisini misilleme olarak gözaltında tuttuğunu belirten el Cebri, “Ortadoğu'da sınırsız kaynaklara sahip, halkı, Amerikalılar ve bütün dünya için tehdit oluşturan bir psikopat, katil hakkında uyarıda bulunmak için buradayım” dedi.

https://tr.euronews.com/2...-d-s-na-infaz-timi-gonder
Yalnız herifin tipe bak.... Pide sarayında menüye bakan beleşçi gibi... en güzel duyguların katilisin selman.
(bkz: Anasını sikeyim suudi prens muhammed bin selmanın).
Bu suudi arabistan, hidrojen bombasıyla yeryüzünden silinse dünya daha güzel bir yer olur bu kadar vahşi ve meymenetsiz bir ırk yok.
Halihazırda 80 küsur yaşında ve tahtına geçebilmek için ölmesini beklediği biri olmayan birinin de nasıl prens olduğu da apayrı bir konu. *
O değilde aq. Bakın böyle şeyler yapıyor bu elin güç sarhoşu feodalite artığı fareleri dünyanın gıkı çıkmıyor.

Bunu Türkiye yapsa dolar 20 lira olur 10 yıl ambargo yeriz.

Hadi yönetimi beğenmeyeyim. Eleştireyim gitmesini isteyeyim de. Böyle bir şey yapılmadığı halde bakın yıllardır ülkemize türlü türlü ekonomik baskılar ambargolar mevcut.

Yani orta Doğu'da Amerikan yağcısı mı olmak gerek illa yaptığın her halt görmezden gelinsin diye.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.