bugün

bu dünyada cenneti yaşıyor diye başlayan geyiğe konu olacaktır.

yaşa len arap.

Edit: baslik basa, bana nasil gelmis piii.
paranın şımarttığı şerefsizler.
başkası yapsa zina diye recmederler
kendileri yaptımı tık yok.
allah'ın azabı zalimlerin üzerine olsun.
Olsun namaz kılıyor.
"bize din iman, onlara han hamam" sözünü uygulamalı olarak anlatmak istemiştir kendisi.
Yuzlerce soydaşının boğularak can verdiği sularda .m üstünde g.t s.kerek şampanya patlatan arap davranisi.

Dünyanın en iğrenç toplulugusunuz amk.
(bkz: araplarin sexte gercekten iyi olmasi)
(bkz: hani nerede islam)
adamın dibidir. erkek adam yapar. evet.
tatlı adammış iyi sevişir.
ülkesinde kadını kapattıran, araba kullandırtmayan, kırbaçtan geçiren arap bedevilerinin ülke dışına çıkınca yedikleri boktur. bu çok değerli islam ulemaları ayriyetten s.kişmek ve içki içmek için de dubai ve bahreyn'de bol bol takılır. din; fakirlerin afyonu, muktedirlerin fakirleri kontrol altına alma isteminden başka bir şey değildir. size iyi ibadetler.
din bahane kadınlar şahane. kendi ülkesinde kadınların araba bile kullanması yasakken bilmem kaç trilyonluk teknede manken kızlarla gönül eğlendirmece.

(bkz: laikçileri fransayı kadar kovalamak/#33223472)

az evvel yazdığım entry de de görüleceği gibi, şeyhlerin torunları bunları görüyor kendileri de iç çekiyor. benim de bir teknem olsa, benimde manken gibi kadınlarım olsa, anne-baba neden bana almıyorsunuz, bizde niye yok! diye ağlıyor. onlar da diyor oğlum laiklik geldi işler kesat. bunun üzerine genç sözlüğe sosyal medyaya giriyor ve laikliğe laiklik savunucularına sataşıyor.
Prens prens
Mahallenin zontası
Prens prens
Yüzbinlerce...
Prens prens
Sanki meşe suntası
Prens prens
Şimdi türkiye'de

Tek tek basaraktan
Baba parasını saçaraktan
Balgamları ataraktan
Gel, gel
Hem namussuz hem imanlı
içinde bir kafir saklı
Uçkurunda daima aklı
Gel gel

(bkz: bekle beni cehennem bir kamyon kömürle geliyorum)
Hurilerle kıyaslandığında hiçbir şeydir.
Arabistan içinde yaparsa haram tabi Zina. Ama avrupada helal.

Yanacaksin! O petrol gibi yanıp yanıp bitmeyeceksin!
Ülkelerinde insanlarına herşey yasak.Kendileri yurtdışına çıkıp yiyip içiyorlar.Yazık ya ne diyeyim.
Muslumandir.
Sapina kadar hem de!
Herhalde ülkesi dışında olunca günah yazılmaz diye düşünen Suudi prens. ilginç bir kafa yapısı. Müslümanların birbirlerini öldürmeleri, bir Avrupa ülkesi kadar gelişememesi sebebinin küçük görünümü gibidir. Bir millet-insan,topluluk vs.- kendini değiştirmedikçe, düzeltmedikçe Allah onların kaderini değiştirmez deniyor Kuran'da. Değişmeyecek misiniz?
Bodrum:

https://encrypted-tbn0.gs...SufOnnMlwtqnqpwjlZ3ZtffRg
Genç müslümanların gücüne gitmiş durum. Bak adamlar senin hayalindeki cenneti; uğruna namaz kıldığın, oruç tuttuğun, hacca gittiğin cenneti dünyada yaşıyor. Sen de arap götü yalamaya devam et.
güncel Önemli Başlıklar