1. 1.
  türkiye istihbaratının yediği naneler diye düzeltilse daha hoş olur sanki, arap sıçmığı çöl soytarılarına ülkende operasyon yaptıracak kadar taviz ver götünü yala oh ne güzel bu devleti bu hale getirenler utansın götü boklu araplar bile ülkemizde gelip operasyon yapıyor.
  2 ... osmannaga
 2. 2.
  yiyemediği naneler olarak düzeltilmelidir. zira ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır. konsoloslukta adam öldürüp, ortaya çıkmayacağını sanacak kadar gerizekalı istihbarat mı olur amk?
  -1 ... petrauskas
 3. 3.
  kaşık kaşık yediği nanelerdir. güzelce örtbas edilmiştir.

  (bkz: cemal kaşıkçı)
  1 ... gazeloglu
 4. 4.
  savunma sanayine milyarlarca dolar akıtıp huşilerin ayaklarında terliklerle kovaladığı bir orduya sahip bu ülke.

  ufacık ülkeyi bile abd'nin desteğine rağmen dize getiremediler yıllardır.

  iq ortalaması 50 olan ülkeden nasıl bir istihbarat beklersin? kulağına bir şey fısıldasan onu bile saklayamazlar sır olarak, kaldı ki çaktırmadan adam temizleyecekler.
  ... lucius vorenuss
 5. 5.
  suudiler, abd derin devletinin beceriksiz taşeronudur
  3 ... monk of monkmountain
 6. 6.
  Akıllara zarardır. Hacı adamlar infaz gerçekleştiriyor infazın giriş-gelişme-sonuç kısmı yok. Resmi bir kurum, her taraf kamerayla kayıt altında. Adam içeriye giriyor dışarıya çıkmıyor. Cemal kaşıkçı nerede soruyorlar, "valla haberimiz yok, burada mı ki allah allah" diyorlar. Yahu adamın öldürülmediği yönünde en ufak tutarlı bir işaret yok. Bunlar nasıl istihbaratçı lan? Hele bir infaz edelim de ne diyeceğimizi sonra düşünürüz demişler galiba. Hadisede en ufak plan program yok. Adamlar istanbul'un göbeğinde, resmi kurumda cinayet işleyip, paketleyip tereyağından kıl çeker gibi rahatça işi bitirebileceklerini zannettiler.
  2 ... sairceketli
 7. 7.
  Mühim bir bölümü de iran üzerine olsa gerektir.
  ... usualsuspects
 8. 8.
  Adamlar gazeteciyi öldürüp kayboldular.
  Bu 15 kişilik ekibin kim olduğu belli iyi güzelde neredeler?
  Ben söyleyeyim kesin Maldivlerde aldıkları parayı iç ediyorlardır
  ... mbappe for president