bugün

Din turizmi merkezi. Acayip kurnazdırlar . Bozuk bir toplum oldukları için muhammed devreye girmiş ama hala bozukluk düzeltilememiştir.
islamıda sevmez bu münafık suud yönetimi.
"Sen benim dengim değilsin. Ben 100 yıllık öyle ya da böyle demokrasiyim.Sen bana had bildiremezsin"

-Mehmet Demirkol.
tek ürünlü kapitalist teokrasi. beyin ve kol güçleri kahır ekseriye patlamaya ve suudi kralların kafasını koparmaya hazırlanan ve hiçbir haktan yararlanamayan göçmen işçilerden kaynaklanıyor.

petrodolar şeyhi suudi kabileleri, arap uluslarına ait petrol rezervlerine çökmüş atıl bir azınlık.

yeryüzünden silinmelerine çok az bir süre kaldı.

futbol, alkollü parti türevi saçmalıklarla emekçi halkı zombileştirmeye çalışmaları tesadüf değil!
para var, kültür yok.
tarihte ilk kez bir güzellik yarışmasına katılımcı gönderdi.

görsel
görsel

S.a.: " şeriat isteyen olursa yallah türkiye'ye" dese şaşırtmayacak olan, deve sidiği sever, elle pilav yiyen kabileden bozma ülke.
Rızkımı çıkardığım güzel ülkem.
Teröre destek veren ülkelerden.
tarikat ve cemaat benzeri yapilanmalara kesinlikle izin vermeyen devlet.
40-50 yıl sonra tamamen seküler olacağını düşündüğüm ülke.
ılımlı islama geçmişler. karı kızı güzellik yarışmasına gönderiyorlar. yalnız karıda 10 numero.

görsel
On numara kızların yaşadığı ülkeymiş.
Hatun kim kardashiana benziyor.
2 sene önce gitmiştim. Havaalanında çarşaflı kadın polis görünce şaşırmıştım. Bi de kadın benle konuşup sırt çantamı açmamı istemişti. Trafikte kadın sürücüler doluydu. Tabi hepsi acemiydi.