1. 691.
  21. yüzyılda yeri olmayan haydut ve bedevi devlet. ama işte petrolü olunca eşşek bile adam yerine konuluyor. (eşşeklerden özür dilerim).
  14 -3 ... anambunelan
 2. 692.
  V8 V12 arabaları yolda görebileceğiniz,

  4+4 şeritli yollara hakim, asfaltı erimeyen efsane dirft yapılan bir ülke. Bizim 80 darbesinden sonraki halimizi yaşıyorlar.
  5 ... n dakota
 3. 693.
  Basındaki iddialar doğruysa cemal kaşikci cinayetine ait ipuçları konsolosluk binasında bulunmuş. Adamlar buraya ekip gönderdiler adlı tıpçı dahil bir adet iz bırakmadan cinayet işleyemediler. Ülkenin çapı bu.
  7 ... gentile
 4. 694.
  suudia arabistanda beş yıl kadar yaşamış bir türkle sohbetimizde anlattıkları.

  şeriat dedikleri yasalar sadece yabancılar için geçerli. zengin ve yerli araplar için her hangi bir suç sonrasında şeriat kuralları işlemiyor. taraflardan biri işçi bir özbek, türkmen ya da nijeryalı ise durum ne olursa olsun suçlu bulunan da o oluyor.

  sokakta bir kadına yanlışlıkla çarparsan seni (çalışmaya gelen gariban) tutuklayıp kadını tacizden yargılayabiliyorlar. ama kendileri beğendikleri bir kadını eğer peişne düşecek güçlü bir yakını yoksa kaçırıp alıkoyabiliyorlar.

  diyelim ki baban ölmek üzere ve bir ayağı çukurda. eşlerinden biri ölüyor ve boş kontenjan açılıyor. senin de beğendiğin afeti devran bir ateş parçası var. yaşın ve henüz toplum içinde saygın bir yerin olmadığı için o hatunu sana yedirmezler. bunu biliyorsun ve babana gazı verip kadını ona aldırıyorsun. baban üç-beş sene sonra ölünce hop kadın sende.

  yahu şeriatta islamda bu yok demeyin. doğrudur yoktur. ben de zaten adamların islamiyeti yaşadığını iddia etmiyorum.

  hatta size bir de şöyle bir bilgi vereyim. umreye haca giden ailelere kılavuzluk yapan hocalar türkiyeden ayrılmadan önce şöyle bir uyarı yapıyorlar; taksiden inerken önce eşinizi kızınızı indirin sonra siz inin. yoksa taksici kaçırabilir. evet bu da gerçek.

  böyle bir ülke, böyle insanlar işte.
  17 -5 ... evli bedelli torpilli
 5. 695.
  bu ülkeden, ABD-YPG/PKK iş birliğine 100 milyon dolar daha!

  https://www.haberturk.com...milyon-dolar-daha-2181883
  1 ... true
 6. 696.
  sözüm ona ülkenin en profesyonel olay yeri ve adli tıp ekiplerini gönderip bir olay yeri temizliğini bile yaptıramadılar böyle beceriksiz ve mal herifler.

  allah bir mucize vere de petrolleri bir anda bitse kıurusa bunlar da 1 lokma ekmeğe muhtaç sersefil kalsınlar ve biz de görelim.
  3 ... flat head
 7. 697.
  Elçilik de işledikleri cinayet sonrası: https://twitter.com/mhrkr.../1052219136720302080?s=19
  islamiyet'i doğduğu toprağa gömen kâfir tayfasının züriyeti bunlar.
  israil den tek farkı giyimleri.
  3 -1 ... thebiggraywolf
 8. 698.
  Sözde müslüman özde Yahudi bir rejim tarafından çiftlik gibi sürülen petrol coğrafyasının resmi ismi. .
  4 -1 ... vigilante8
 9. 699.
  gün geçmiyor ki arapların Türkler üzerine oynadığı oyunlara bir yenisi daha eklenmesin.

  şuan ki arap hükümetine muhalif gazetecisini adice öldürüp bunu da Türkiye de planlayıp, hem Türklere karşı bir kumpas düzenleyip hem de gazeteciyi susturmayı başarmışlardır. başkonsolos Arabistan'a kaçarak bunu tescil etmiştir. konsoloslukta ki tüm kanıtlar ortaya çıktığı için bir daha geleceğine inanmıyorum.

  geçen aylarda benzeri konunun ingilterede yaşanması sonucu, rusların ingilterede bir rus ajanını öldürmesi tüm batı toplumunu ayağa kaldırmış, ellerinde kesin bir kanıt olmamasına rağmen ülkeleri neredeyse savaş eşiğine getirmiştir.

  dünya üzerinde araplar kadar adi bir toplum yok. son yaptıkları pislikleri yanlarına bırakanları iyice tanıyın. gün geldiğinde kimin sustuğu, kimin olayları ört pas ettiği gün yüzüne çıkacaktır. ülke içindeki arap seviciliği en büyük düşmanlıktır.
  6 ... aklimakomikbisigeldi
 10. 700.
  Malum kesimin Türkiye cumhuriyetini fiilen işgal etmesini arzuladığı ülke.
  3 -2 ... kardabi