1. 1.
    çok tehlikeli bir faaliyettir. zira çok katı bir şekilde yasaklanmıştır suudi arabistanda kadınların araba kullanması. kadınların araba kullanma yasağını protesto etmek isteyen Manal El Şerif,ülke caddelerinde araba kullanırken çekilmiş videosunu internete koyarak rejime meydan okuyunca apar topar gözaltına alındı.

http://haber.gazetevatan....-kullanan/378956/30/Dunya
    2 ... ulftheodor
  2. 2.
    araba kullanamazlar ama katar gibi ülkelerde turuncu mercedesleri olan kadınlar da mevcuttur.
    ... blair
  3. 3.
    vites topuzunun ergen kafalı bünyeler üzerinde yarattığı etkiden kaynaklı olabilir.
    ... ric cartman
  4. 4.
    günümüzde ki Arap toplumunun saçmalığıdır.
    ... hacktug
  5. 5.
    halka bu kadar katı yasaklar koyan ülkenin krallığı amerikanın tartışmasız en önemli piyonlarındandır. bu krallığın mensuplarının seks konusunda pek bir sınır tanımadığı da söyleniyor, ama halka da islam da olmayan şeyleri kendince yorumlarla dayatmaktan geri durmuyorlar.
    1 ... haricname
  6. 6.
    gaza basmak, firene basmak, debraja basmak, kornoya basmak gibi pekçok 'basmak' eylemi bulunduğu için, arabalar kadınların bilinçaltına cinsel mesaj gönderiyor olabilir. mazallah.
    ... firavunarabasiylamusatasidim
  7. 7.
    efenim aslında olması gerekendir, düşünün bir trafikten kadınlar temizlense ne kadar huzurlu ve düzenli bir trafiğimiz olurdu.*
    peşinen edit: bu espriyi eksileyen kesinlikle türk kızıdır.
    (bkz: türk kızı)
    (bkz: türk kızı hazımsızlığı)

son edit: hazımsızsınız işte düştüğü anda başladınız hemen.
    3 -5 ... serebral dolasimi olmayan adam
  8. 8.
    rahat trafik ohh mistir mis...
    1 -4 ... lord of the dark
  9. 9.
    bekareti bozuyormuş,acaba yollar ne kadar bozuk.
    1 ... johndolmayan
  10. 10.
    ülke genelindeki trafik kazası oranının düşük olmasının yegane sebebidir.

bir diğer için:
    (bkz: alkol)

not: şimdi burada bir yorum söz konusu değil, istatistiki veriler ışığında bilimsel bir açıklama da bulunmak demek aynı düşünceleri paylaşmak anlamına gelmez.
    ben kadınları çok seviyorum. lütfen kimse alınmasın.
    -3 ... onbire bes var