1. 1.
    saygıdeğer suudi arabistan ailesi, türkiye'ye hac ambargosu koymuş. 2020-2021-2022 yılları arasında Türkiye'den hacı kabul etmeyecekmiş. Yandık arkadaşlar şimdi bizimkiler yerli ve milli kabe yapmaya kalkarlar. e madem öyle hacca gitmeyi düşünenler gitsin paraları çatır çatır yesin mekanlarda.

bunu sen istedin suudi arabistan!!

https://www.samsungazetes...rimiza-kotu-h1223246.html
    10 -7 ... green grass
  2. 2.
    Ulan hani islam evrenseldi?

Adamlar hacca almıyor ahahah(devam ediyor bu gülme uzun bir süre)
    17 -3 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    demek ki imanın 5 şartından biri değilmiş hac.
    5 -3 ... eti cin baba
  4. 4.
    galiba analiz kabiliyeti çok güçlü bir müneccimim, ya da bir yerde hata yapıyoruz. ben de diğerleri gibi ideolojik hezeyanların esiri olsaydım bunları düşünemezdim. ama öyle yapmadım.

suudi arabistan ın türkiyeye hac ambargosu
    1 -2 ... uc boyutlu dusunen kare
  5. 5.
    Suudi arabistan'ın islam'dan ne kadar uzak bir ülke olduğunu bir kez daha göstermiştir haber doğruysa. Hac durumu müsait olan müslümanlara farz olan bir ibadettir, bunu engellemeye çalışan kişi kesinlikle müslüman olamaz.
    7 -1 ... sakata gintoki
  6. 6.
    malumun ilanıdır.

(bkz: ayıdan post araptan dost olmaz)

zamanında mekkeli müşriklerde peygamberimizi ve sahabeyi kabeye sokmuyorlardı. sorsan onlar kafir bunlar müslüman.

edit : ambargo yok ek vergi konmuş denmiş. bu daha mı hafif lan ? hac allah yolunda yapılan bir ibadettir. sen ne vergisi alıyorsun ki üstüne bir de zam koyuyorsun. hac ticaret kapısı mı anasını satayım..
    10 -3 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    (bkz: Dedenin hac parasına çökmek)
    2 ... kivilive
  8. 8.
    Hep derim arabın allahı yoktur diye.

Alayı allahsız alayı münafık.
    4 ... yok herif
  9. 9.
    sözde müslüman kardeşleriniz birde bunların dinine inanıyorsunuz.
    4 -8 ... mersi
  10. 10.
    Ne ambargosu yarrraaam vergi gelmiş sadece.
    1 ... sallama kadin pedi icen vampir