1. 1.
  suudi arabistanın kabe'yi kendi malı olarak görmesinden dolayıdır.

  http://hurseda.net/dunya/...e-hac-yasagi-iddiasi.html
  ... essek kesen kasap
 2. 2.
  ülkemiz belge ile türkiye adına suriyelileri hacca göndererek çözüm üretecektir.
  2 ... yeksin
 3. 3.
  islamcı ülkenin islamı siyasete alet etmesi durumudur. ne acıdır ki kendilerinde demokrasinin d si bile olmayan suudi arabistan ın, başında bir cumhurbaşkanı ve başbakanı bulunan Suriye ye demokrasi dersi vermeye kalkmasıdır. Allah belalarını veresiceler. bir de bizde bu kral abdullah mıdır nedir o hıyarın destekcisi de bol maaşallah. ne kadar çok cehennem meraklısı varmış. koşun la koşun cehennemde yer kalmayacak. şakirtler bastırın siz de. (bkz: şakirtsel eylem)
  ... baris gucu
 4. 4.
  haklı eylemdir. sadece suriyeyi değil hiçbir arap ülkesini sokmayacan kutsal topraklara. biz de haketmiyoruz. misal malezya gitsin sadece veya endonezya.
  ... cinereo lupus
 5. 5.
  her müslümanın lanetlemesi farz olan eylemdir. din siyasete malzeme edilmemelidir.
  ... baris gucu
 6. 6.
  Senelerdir zaten kısıtlama var kutsal topraklarla ilgili, bu suudiler istekleri gibi at koşturuyor oralarda. Bizimkilerin aklı başına suriyelileri sokmayınca geliyor. Kabe'yi ticarethaneye çeviren suudilere isyan edileceğine, bizim sosyetik hacılar 5 yıldızlı kabe manzaralo otellerde kalıyorlar. Herkesin neden ihram içinde olduğu unutulmuş, altınlarla, cep telefonlarıyla, beş yıldızlı otelleriyle şov yapıyor hacıcıklar. ilk önce isyan edeceksen Suriyelilerin kutsal topraklara alınmamasına değil, kabe'nin ticarethaneye dönüştürülmesine isyan et.
  ... duffy duck
 7. 7.
  elin gavur fransızını kabe'ye sokan suudilerin şaşırtmayan hareketi.
  ... hayis zayeb