bugün

petrol zengini kızlardır.
Peçeli kızlardır.
(bkz: Wtf)
çok seksi hatunlardır. bak bak doyulmaz.
görsel

edit: bir tanesi elini açık bırakmış, az kalsın boşalıyordum! hemen recm edilmeli kahpe!
YABANCIYLA EVLENMELERI YASAKTIR, PETROL ZENGINI ARAP KIZI HAYALI KURMAYIN.
güzellikleri ile genelleme yapamayacağımız kızlar olsa gerek.
Türkiye'ye tatile geldiklerinde genellikle ne giyeceklerini sasiran kizlardir.
Feracesi ile kalanlar şahane, kalmayanlar tarz kargaşası yaşamaktalar.
onların elinde olmayan giyim tarzlarına laf edilen kızlardır. ben üzülüyorum açıkçası, emin olun onlarında hayalleri, sevdiği insanlar, müzikler, filmler vardır aynı sizin bizim gibi ama bunlar gibi pek çok kişilik belirten şey de ellerinden alınmıştır.
genellikle kara çarşaf, peçe giyerek gezmek zorunda olan, insan muamelesi görmeyen kızlardır. içlerinde mbc isimli bir kanalda tv programı sunan lojain omran isimli kadın gibi bir istisna da var.
http://www.anaemraa.com/%...84%D9%85%D8%A7%D8%B3.html
tabi istisnalar kaideyi bozmuyor. sonuçta s.arabistan kadınların mal olarak görüldüğü bir ülke. lojain omran gibi kadınlar genellikle lübnanda bulunmaktadır.
Tüm arap kadınları gibi oldukça güzel ve de bakımlı kadınlardır. Çok zengin ve moderndirler.
Önemli olan iç güzellik diyenleri bile üzebilir. Çünkü içinden ne çıkabileceği belli değildir.
Sadece gözleri belli olan ninja gibi gezen kızlardır. Sadece prensesleri açık gezmektedir gerçenlerde haber olmuştur. Ne o din sadece fakir halka mı işliyor diye sorgulatır ?
pek de güzel değillerdir. idare eder. kedicik tülay ı andırırlar.
ehli şia'ya hazırlanmalarını tavsiye ettiğim kızlardır.

geliyorlar bacım.
Cayır cayır yanarlar..
Ömrü hayatı boyunca hiç Arap görmemiş kişilerin "evlenmek sevaptır." Dediği kızlar.

Arapları tanısan arap seviciliğine töbe edersin.
Ninja kızlardır.

Ortaya bir sis bombası atıp anında kaybolurlar.
güncel Önemli Başlıklar