bugün

farklı pazarlama taktiklerinin uygulandığı günümüz dünyasında kendini diğer ineklere göre daha fazla farklılaştırmayı amaç edinmiş yaratıcı inektir.

- duydun mu lan! bizim azgın boğanın oğlan ayran veriyomus!!
- yok ebenin ..i artık..bende geçen sene yoğurt veriyordum!!
sütaş reklamlarındaki 10 numaralı formayı giyen inektir.
ayar vermesinden iyidir diye düşündüğüm olay
bakterilerle arası iyi olan inektir.yoğurda suyu nasıl kattığıysa hala araştırma konusu.
otomatik inektir o.

uğraştırmaz süt sağ; yoğurt yap, sulandır ayran olsun filan. takdir ediyoruz kendisini.
(bkz: et yerine göt veren kasap)
süta$'ın ineğiyse reklamı berbat olacak inektir. ama böyle bir ineğin reklama ihtiyacı yoktur. kapı gibi inektir.
o aslında inek deildir bi makinedir dışına inek postu gecirmişlerdir.benim saf,iyi kalpli halkım onu inek sanmıstır.
(bkz: süt yerine ayar veren inek)
ayranda güzelde bide bunun şöyle kaliteli beyaz şarap yada absolut vereni olsa alır evde beslerim ben şahsen
daha ne istiyosunuz dedirten olaydır.bi de hayvanlar düşünemez derler kim demişse yalan demiştir
sağmadan önce çalkalanması gereken inektir.
eksık programlanmıs ınektır. belkı bız yoğurt ıstıyoruzdur. o zaman çok proglamlanabılır olmalı ınekte.
(bkz: bilgi yerine ayar veren yazar)
bir ineğin kusmasıyla meydana gelen durum.Ve muhtemelen bilmeyen biri ineği aşırı derecede yoğurt wererek beslemiş ve ardındanda bi bidon su içirmiş.
sütaş ayran reklamlarında süt yerine ayran veriyormuş havası verilen inektir.
yemıne ayran mayası katılmıs ınek
(ara: süt yerine)