1. .
  son dönemlerde lise dönemi pıtırcıklarında sıkça görülen davranış türüdür.ancak yine de ortada ekstra bir ürün yoksa çokta denenmemelidir. zira hem ilyas salman gibi bir tip hem de bu tipe rağmen susarak karizma yapabileceğini düşünebilen bir akıl varsa, yapacak pek bir şey yoktur er ya da hatun kişi için.

  ancak bütün bunlara rağmen kişinin susarak karizma yapmaya çalışması şüphesiz ki akıllarda soru işareti bırakacaktır. zira "söz gümüşse sükut altındır" düsturunu adımız gibi bilsekte, şu da açıktır ki susarak karizma yapmayı aklına koymuş olanlar ya konuştuğunda dinleyenleri pişman eden hanzolar ya da söyleyecek anlamlı tek bir kelamı olmayanlardır.

  bir de "söylesem neee söylemesem ne" deyip karamsar takılanlar vardır ki onlar zaten bu cümlelerin muhatabı değildir.
  2 -2 ... resul balay olmak
 2. .
  susmak erdemdir diyen üstadın bu günleri de mi görecektik demesine neden olan hede.
  1 ... demester
 3. .
  .........
  2 ... sıpa
 4. .
  genelde susup ağır takılmaktır derin bakışlar atıp çevrendekileri etkilemektir ve konuşunca az ve öz konuşur bu karizmatik insanlar.
  1 ... miracelli
 5. .
  kesinlikle erkek işidir. kızlar susmaya dayanamazlar hele karizma uğruna asla.
  2 ... cillopgibiyim
 6. .
  buradaki karizma genelde gizem olayından kaynaklanmaktadır zannımca susan insan gizemli insandır yani merak uyandırır çevrede karakterine dair insanoğlu da gizemli şeylere merak ve ilgi duyduğundandır ki karizmatik görünür göze bu tarz insanlar... bir de sus da adam sansınlar vs gibi sözler vardır ki doğrudur bazen konuşunca batacagını bilen insanın susması hakkında olumlu düşünülmesi açısından işe yarar. ancak kantarın topuzunu kaçırmamak da lazımdır,zira fazla suskunluk da insanların sizden sıkılmasına ve uzaklaşmasına yol açabilir.
  ... yolculuk
 7. .
  konuşarak ortamın içine sıçmaktansa susarak ortama keyif katmaktır.
  ... sir ulrich
 8. .
  söz gümüşse sukut altındır atasözünün izinden giden kişi.
  1 ... albay gerineldo marquez