bugün

Nerede susup, nerede konuşacağını çok iyi bilen, zor bulunan ve takdiri hak eden bir erkektir. Özenilmesi gereken bir özelliktir.
Susan erkeği çekici bulan kız kendisi gibi otist birini bulduğuna çok sevinir. Durum bu. Susmak ya bir şey bilmemekten ya da çok şey bilmektendir derler. Zaten bizim insanımız da çok şey biliyor değil mi...
konuşkan değilse anlarım ama konuşma yetisi olup da kullanmayan yani seni takmayan sınıf var ki onlar hepten yorumsuz kesim az konuşunca ölmüyorsun korkma
çok laf yalansız olmaz derler ama sen gene de konuş konuşabildiğin kadar.
konuşan insan candır kadın erkek fark etmez.
Olmayan çekicilik, kendimden biliyorum.

He sırf kız kaldırmak için gidip moda,magazin,burç,aşk sevgi çiçek böcek muhabbeti yapan erkek varsa onun da ben amına koyayım.
bazı ergenlerin susmasına vesile olmuştur.

(bkz: özel mesaj alamama sorunsalı)
Yoktur.

Tanımadığı kişi ve ortamlar da Yerinde zamanında az öz konuşup konuştuğunun üzerine söz söyletmeyen, sevdiklerinin yanında muhabbetine doyum olmayan erkek çekiciliği vardır.
Kime gore?neye gore? Sorularinin muhatabi olan onerme. Beklentilerin kisiden kisiye degisiklik gostermesi nedeniyle yok hukmunde sayilmamalidir kanimca.
kırk düşünüp bir konuşan onda da zaman zaman susma hakkını kullanan erkek çekiciliğidir.
(bkz: susan kadın çekiciliği)*
çekici falan değildir. tamam başta kızlar tarafından seksi bulunup yalanmak istenebilir böle erkekler. lakin sus pus oturup kedinin ciğere baktığı gibi bakmakta olmaz hani.

artık kızlar kaşarlığı öle hafiften almıyor. bugün en azılı bir kaşar bile kalitemden ödün vermem deyip erkeğin konuşmasını bekliyo. sen sus pus oturup '' olsun lan biri beni düşünüp osbir çeksin iki üç faydamız olsun '' modundasın olmaz böyle.. konuşcan kaynaşcan zaten belli bir süreden sonra sıradanlaşıyon onların gözünde sadece sen değil herkeste olan bi durum başta çekici gelir sonra yakından görünce aaa lan bu o kadarda mükemmel değilmiş bak sivilcileride var falan oluyo.

sende haklısın çekici olmaya devam.. yaklaşırsan yanarsın cısss.
cool luktur o cool luk.
tek çekiciliği vice city'deki FANNYMAGNET çekiciliğidir. tabiri caizse piç erkek olmadıkça elinizi s.kersiniz.
Sert züker.

(bkz: 20cm)
(bkz: kalkmış hali kaç)
kadinlarin cenesinden sıkılan erkek iticiligi deyip tekrar susuyorum.
sert siker. (bkz: 17 cm)
sıkıcıdır neresi çekici sonra kadınların çenesi diyorsunuz biri konuşmalı.
yoktur.

susan erkek delirtir.
çok zikicidir.

lakabı matkaptır böylelerinin.
bir erkegin ne zaman cekici oldugundan bahseder. ve susan erkek cekiciligi deyip susuyorum.