1. 1.
    Kendisine "sanatçı" diyen ılık götlülerin eylemidir. Büzzüğünüz yiyorsa, erkekseniz, delikanlıysanız, çıkıp iki laf da pkk'lı anası sikişmiş orospu evlatlarına edin. Çocukları bu eşekçi örgüt tarafından kaçırılan anne babalara destek olun. Ama gerek yok değil mi? Nasıl olsa hükümete çaktığınız için bir dünya davarın desteğini alacaksınız zaten.
    22 -15 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Sözler de çok basit ki .

Norm ender gibi reynmen brocum deseniz sakso çekseniz yine aynı etki de olurdu. Bu şekilde çoluk çocuğun aklını yıkarsınız.

T: Yavşaklıktır. Arabesk rap yapan arkadaşalar kadar olamamaktır. Onların birçok parçası var.
    2 -1 ... sira dan sir adam
  3. 3.
    pkk denen orospu çocuğu örgütünü 20 yıldır her sene bu sene oy verin bitirecez diye diye oy toplayanların duyar kasması, sizin ne olduğunuzu herkes biliyor aq. #susamam.
    13 -10 ... ocus
  4. 4.
    Net yavşalıktır.
    3 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    pkk konusunda birini eleştirebilecek en son yazarlar başlığın altına toplanmış hayret.
    lmao
    6 -2 ... benibendenalayen
  6. 6.
    cumartesi annelerine sahip çıkan kişilerin, pkknın siyasi kanadının kapısının önünde çocukları için oturma eylemi yapanları görmezden gelmesi gibi, maden için ağaç kesenlere saldıranların orman yakan pkk terörünü görmezden gelmesi gibi bir durumdur.
    3 -2 ... kuzeymen
  7. 7.
    #terör bölümünü görmeyi isterdim.

Toplumun yarası haline gelen konulardan bahsedilecekse terörün üst sıralarda olması gerekir.

Yapılan çalışma güzel ama yetersiz. Istanbul, trafik konularının olduğu bir çalışmada terör nasıl olmaz, anlam veremedim.
    9 ... calliopee
  8. 8.
    Susamam diyenlerden biri parçayı FETÖ ve HDP'liler kullanmasın lincinden sonra SUSTU-ruldu!
    2 -2 ... pompacisofu
  9. 9.
    Bunlara göre tek suçlu devlet.

Emine bulut tan bahsetmişsin güzel. Eren bülbül den neden bahsetmedin?

Trafik terörü var da PKK terörü yok mu?
    5 -2 ... frekans
  10. 10.
    Kes sesini be sen hükümete laf edebiliyor musun ki onlar pkk'ye laf etsin zaten götünüz sıkıştığı yerde PKK dersiniz zaten. Bi götünüz sıkıştığında da öcalanları trtye çıkartırsınız imamoğluna oy vermeyin diye laf ettirirseniz sizin bu sahte milliyetçi gibi eden gına geldi. Her eleştirildiği biz yerde sahte PKK edebiyatının da.
    3 -3 ... saban filmindeki gulyabani