1. 1.
  Göte göt demiş bilezik gibi geçirmiştir. Saksıya fesleğen oturtur gibi oturturum anlamı da çıkar.

  (bkz: susamam deyip pkk vahşetine sessiz kalmak)

  https://video.uludagsozluk.com/v/susamam-178203/

  13 -6 ... zall bana hep abi der
 2. 2.
  göte göt dememiş bu faşo birader bildiğin göt olmuş...

  senin yaptığı rap'a ,neyse..

  not; bir susamam videosuna bak birde şunun yaptığı videoya bak kabiliyetsiz zaho.
  3 -11 ... baris hemen simdi
 3. 3.
  Bi peltek rap eksikti zaten.
  2 -3 ... emrefc
 4. 4.
  Boş beleş işlerdir.

  Pkk ya yol verilirken terörişko ilan edilirken, apocuk güzellemeleri yaparken sesi çıkmayan dalyaraklar şimdi çıkmış pokoko orman yakarken diyor.

  Bu piçler bunu yaktı da seyredenler neden söndürmedi?

  23 haziran öncesi kırmızı bültenle aranan osman öcalan devletin kanalı trt ye oy için çıkartıldı o zaman neredeydiniz?
  4 -5 ... iyi mi boyle
 5. 5.
  Her boku kutuplaşarak eleştirin zaten, sizin en büyük sorununuz bu, karşı tarafı yermeden bir başarıya sahip olamıyorsunuz. Yani çıkıp bahsettiği insanları kendi çapında anlatıp rapini yapsa karşı taraf sanki yanlış şeyler yazmış gibi lanse etmese olmaz değil mi??

  Sizinkinizin doğru olması için karşınızdakinin yanlış olması gerekmiyor kafaniza sokmanız gereken bu.

  Vasat herifler.
  3 -3 ... sezenist a feminist
 6. 6.
  "hükümete giydiriyorsunuz da neden pkk'ya tek laf etmiyorsunuz böhüüü" şeklinde viyaklayan bir adet çomar tarafından verilen sözde cevap.
  lan yarrak kafalı, adamlar hükümete giydiriyor işte, hani pkk ile müzakere eden, açılımlar yapan hükümete.
  hükümete giydirmek demek aynı zamanda pkk'ya giydirmek demek.
  hem sen nasıl adamsın ki devlet ile pkk'yı bir tutuyorsun dallama.
  pkk devlet seviyesinde bir oluşum mu da devlete laf söyleyince pkk'ya da laf söylensin diye bekliyorsun sikik.
  pkk bugün varsa bu hükümet sayesinde var ampul kafalı sibop.
  hükümet pkk ile görüşürken susan sizdiniz, bitme noktasına gelen pkk terörü akp döneminde tavan yaptığında susan yine sizdiniz. şimdi pkk'yı kulanarak, şehit öğretmenleri kullanarak hükümeti eleştiren gençlere çakmaya çalışıyorsunuz. köpek soylular sizi.
  9 -2 ... oz hakiki lilith
 7. 7.
  Biri susamam der oburu caps ler birileride çıkar susana da susmayana da der önem li olan senin cebinde kaç paran var çocuğunun istediğini alabiliyormusun refah seviyen bunları söyleyenden çokmu fazla
  bırakın bu 70 ler zihniyetini kutuplaşma cuntasinida.
  ... evrenseldudunce
 8. 8.
  gelip geçmiş en cringe videolardandır. zaten sol üst köşedeki bozkurt işaretinden anlamalıydım. destanları zoofili olan ve bununla gurur duyan sapıklardan ne beklenir ki?

  tutturmuşsunuz pkk'dan niye söz edilmedi diye. ayrıca adam resmen sanki türkiye'den değil de kongo'dan bahsediyor diye açtı videoyu ya. bu ülkede polis şiddeti yok mu arkadaş, hayvana, kadına, erkeğe şiddet yok mu? klipte geçen her kelime gerçektir. her kelime türkiye'dir. ülkenizin milliyetçiliğini yapıp havhav diye ağlayacağınıza ne hale geldiğine bakıp oturun ağlayın. bunun eseri de sizsiniz. hala neyin milliyetçiliğini yapıyorsunuz ya? hiç utanmanız yok mu? gerçekten ülkesini seven insanların takılması gereken nokta pkk mı? hepiniz gerçekten o logodaki gibi köpeksiniz. ama en kuduzundan. kudurmuşsunuz. kanınıza dokunan tek şey bir toprak parçası için savaşan askerler ve pkk. başka hiçbir şey yok. ülke ne haldeymiş, neler dönüyormuş yok. pkk diye diye kuduruyorsunuz. buraya çok çok daha ağır şeyler yazmak isterdim sizi daha da kudurtmak adına ama yapamam. biliyorsunuz ülkenizdeki gazeteciler bile içerdeyken benim burada propaganda yapmam korkunç olur hayatımı bitirirler.

  neyin ne olduğunun da aslında hepiniz farkındasınız. sadece beyniniz yıkanmış ve ses çıkarırsanız bozkurt b*kuna saygısızlık etmiş olursunuz sanıyorsunuz. yemin ederim ki korkunçsunuz. bu ülke sizin yüzünüzden bu halde. hiçbir hizmetiniz yok bu ülkeye. ancak asmak kesmek kelle uçurmak. bu kadar. faşistler.
  2 -2 ... etik olmayan biri