bugün

nihat doğanın adayla ilgili felsefe yapacağı programdır.
pascal noumanın bütün ünlüleri elden geçireceği yarışmadır. fenerbahçe maçını unutmuyoruz. *
- nihat bey yılandan korktuğunuz söyleniyor, adada yılanla karşılaşırsanız ne olur?
+ evet yılandan çok korkarım ne yaparım bilmiyorum.
- peki açlığa nasıl dayanıcaksınız?
+ vallaha bilmiyorum bir şekilde dayanıcaz, bakarsınız şansımıza adada bir ceylan falan...
Yıkıldığım andır.
(bkz: basın açıklaması)
salaklar ordusu üzerinden husumetler çıkarıp (bkz: nihat doğan) insanların televizyon başında zaman öldüreceği, bunun üzerine acun ılıcalının servetinin daha da artacağı programdır.
ne maç 3D mi? 9da degilmiydi ya(NiHAT DOĞAN)
Acun eğer ruhlarımız karşı karşıya gelecekse senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöküp tövbe ister:D
derya büyükuncu'nun endamıyla, duruşuyla diğer ünlü erkekleri ekarte edeceği yarışmadır.

bu adamın karısında akıl yok. ben derya'nın karısı olsam kocamı cıbıl cıbıl gezen kadınların arasına hem de aylar boyunca kalacağı bir yere hayatta yollamazdım.
nihat doğan'ın kendisini favori gördüğü yarışma. kaybederse adadaki diğer ünlüleri ergenekoncu ilan eder.
acunmedya.com dan başvurduğum yarışma. 204 boy 114 kilo değişik bi adamım la ben belki kabul edilirim. *
(bkz: olamaz mı olabilir)
nihat doğan'ın yapması gereken, sadece konuşmaktır.
uzun süre konuşursa sanırım adadan herkes bi süre sonra kaçar gider.
iyi taktik.
Nihat Doğan için bile izlenirliği oldukça yüksek olacak olan programdır. Acun yaptı yine yapacağını aldı reytingleri *
ünlülerin çokta ilgi çekecek tipler olmadığı yarışma.tabi ki herkesin dilinde olan bir nihat doğan var o herkese bedel diyorsanız o ayrı.*
nihat varsa reyting akar.herkes o programı izler
nihat doğan ağlatıyor!*
nihat doğan sayesinde baya bi rayting toplayacağını düşündüğüm yarışma programı.
nihat doğan: hamaset edebiyatının yeni kralı. *
nihat doğanın ülkesini bize emanet etmesiyle başlayan yarışma. (bkz: nihat doğanın ülkesi)
"ülkeme iyi bakın." diyen nihat doğan sözleriyle başlayan program. biraz daha ağlasaydın dememek ayıp olur.
şuan konuşan nihat doğan sayesinde yarım yarım yaran program.

-ülkeme iyi bakın onu kırmayın, yeni doğmuş bir bebek gibi davranın.

gözümden yaş geldi resmen sus laaaan yada yok konuş konuş. *
ülkemi ağlatmayın onu incitmeyin. güzel bir türkiye istiyorum,onu sizlere emanet ediyorum.

Yeni dogmus bir bebege sarilir gibi sarilin ulkeme.

Nihat doğanın bu cümleleriyle başlayan milliyetçi duygularıyla ağlayan nihat doğanın reytingleri tavana vurdacağı yarışmadır.
henüz girişte yardırdı la nihat.ağladı herif.ayrıca türkiyeyi kendisinin galiba öle bahsetti çünkü.
nihat doğan'dan ulusa sesleniş konuşmasını dinlemiş bulunmaktayız.
pascal nouma'nın nihat doğanı tekme tokat döveceği program.
yarışmanın bitmesinin ardından söylenecek cümle: artık survivor gönüllüler, survivor ünlülerden daha ünlü
nihat doğan'ın o adadan herkesi göndereceği survivordur. nihat doğan reyizz.
nihat doğan'ın daha arabadayken ağlak yapması ve felsefik konuşmaları beni benden almıştır. ülkem sizlere emanet cümlesiyle de yerle bir oldum. ilk saniyelerden bu kadar zırvaladıysa daha neler yapacak acaba bu yarışmada?