bugün

hbbianın iman gücüyle kazanacağı yarışmadır .
açlıktan birbirimizi sikeriz, yakışık almaz tabi.
survivor berkecan vs survivor nalan.
bluevelvenin nihat doğan gibi aforizma yapacağı yarışmadır. gider hbbia yla dua ederim daha iyi a.q.
(bkz: Survivor Uludağ Sözlük vs Ekşi Sözlük)
(bkz: survivor şakirtler kemalistler)
survivor mod adası - yazar adası şeklinde iki adaya ayrılacaklardır.
burda şaka yok burası sözlük, tulum peynirini değil de sözlüğümün şukularını özledim böhühühü.
bluevelve, hbbia,protest sanayici, jimmy tudesky, bir araya gelmesi durumunda nihat doğan traktör tekeri görmüş yılana döneceği yarışma.

gurubun içine sirkecidentrengider gibi ünlü bir filozofuda eklersek tadından yenmez bir durum oluşur.

hbbia, protesti gazlayarak bluevelve karşısında yanına ilk çekeceği adamı bulur, ardından jimmy tudesky guruba dahil edilir, yalnız jimmy nin tutarsızlığı göz önüne alınarak her an satış yapabilme olasılığına karşın nihat doğana yakınlaşılır, ilk önce adadan bluevelve gönderilir, ardından protest ile işbirliği sonucunda jimmy, hbbia nihat doğan yakınlaşması meyvesini verir ve protest sanayici de elenenler kervanına katılırken,

protest sanayiciden şu açkılama gelir, hbbia senin göt olduğunu biliyordum ama bu kadar olabileceğini bilmiyordum...
(bkz: burası uludağ beyler burda şaka yok her şey gerçek)
(bkz: ekşi sözlük vs uludağ sözlük) olması muhtemeldir.
şakirtler, örgütçüler, troller üçlüsünün ittifak yapması muhtemel yarışma.
yarışmanın yapıldığı survivor adasını ss milislerime bombalatarak içindeki yazarlarla beraber yok edeceğim yarışma.
en fazla ''her bölüm üç beş saniye kadraja girip, sonra sikinin keyfine göre takılan iguana'' kadar ilgilendiğim yarışma.

açlık falan gerek yok ramazandan çıktım amk.
(bkz: zall bence evine dönmelisin)
içinde kesinlikle: koministimam, oytunkaran ve rabia olmak isteyen pelinsu bulunmalıdır.
Uludağ ile sözlük kapışması!
10. nesil vs 11. nesil olmasi muhtemeldir...
nesillerin kapıstırılmasının an meselesi olduğu yarısma . 1. nesil bulasık yıkamazsa 2. nesil patates soymaz vs vs diye gider.
büyük kapışma olur. evet.
Acun un yerine zall ın olması beklenen yarışma programı.
olsa büyük savaşlara gebe olacak yarışma. evet.
Kimin kazanacağı merak edilen yarış.

Herkes silahlarını alsın gelsin.
Ben orada göbek yaparım yatmaktan.
Valla pala benim gardaşlar Palayı vermem. Ormana dalacağım ev yapacağım önce. Beş kişide yanıma aldım mı tamamdır. imece yapacaz yok öyle yatmak falan. Evet.