bugün

türk takımının, kendini bir şey sanan, o yağlı kaslarıyla en güçlü benim, birinci ben olmalıyım tavırlarıyla ayrı bir çeşit olan eleman.
takımdaki en güçlü halka olmasının sümsük olduğu gerçeğini değiştiremediği survivor yarışmacısı.
bir gözünü kısıp, diğer gözüyle etrafı kesen, dokunmayın ulan bana psikopatım çizerim imajiyla ortalarda dolanan, eleme yarışmalarında güzel performans sergileyen, sırf bu yüzden rakip olarak görüldüğü için finale kalamayack yarışmacıdır.
bide yarışmanın yaşlı üyesi derya'yı otuz gün sonra ankara'da görüşürüz diye tehdit etmesi vardı ki resmen yarıldık.
türk takımının eleyerek birinciliği yunanlılara verdiği yarışmadır.pandelis,amfikratis ve platonas 'a karşı ipek,aytuğ,selim ve derya ki bunların biri elendi ama tv'de gösterilmedi haftaya öğrenicez artık elenmese bile 3'e 4 bile olsa bizim takımın şansı yok.
buradaki 'en zeki insan benim' diyerek zekasiyla yarattigi karizmasini tepe taklan cizen survivor turkiye-yunanistan yarismacisi.* *
show tv'de yayınlanan "acı hayat" adlı dizide "sefa kervancıoğlu" karakterini canlandıran ferdi merter'in oğlu. babasının dediğine göre türkiye'de ilk kez perküsyonla ilgili kitap yazan teymüralp,ayrıca,bilkent senfoni orkestrası'nda da perküsyon çalmıştır.
millete pantelis yerine yannis'i elettirerek büyük hata yapan ve bunun cezasını sonraki hafta çeken yarışmacıdır.
tam adı teymuralp merter fosforoğlu olan şahıs.
yunanlılar tarafından kandırılına ve yunanlı yarışmacılar tarafından elenmesi için oy yağmuruna tutulan bahtsız survivor yarışmacısı.

- pandelis kızları eliyoruz tamam mı?
+ tamamdır teymuralp abi survivor erkek işi zaten kızları gönderelim
- allahına kurban senin
+ oo yea

eleme günü hatta gecesi
acun: evet yunanlılar oylarını kullandı 4 oyda teymuralp'e çıktı
teymuralp: *
ferdi merter in oğlu, almula merter in kardeşidir.