bugün

bir acun medya hedesi.

türkiye den ilk yarışmacı belli olmuş. masterchef murat.
bence parkurlar süper. hiç değişikliğe felan gerek yok. aynen devam.
görsel
bu sene yunanistanla yapılması çok iyi olmuş.. birbirinden yakışıklı yunan erkeklerini izleyip, gözümüz gönlümüz bayram edecek.
ya koca 70 milyonluk ülkeden çıkara çıkara şu kekoları mı çıkarabildiniz gerçekten? artık "sonuçta türkiye'yi temsil ediyoruz yani" falan triplerinden geçilmiyor. 3 oyun kazandılar, "türk olarak daha güçlüyüz, al işte ispatı" falan lafları. çomarın biri "1900'den beri yenilmiyoruz" falan diyor, bak bakalım spor branşlarında kaç kere geçmişler içimizden son 20 senede. evet ülkece daha iyi fayans kırıyoruz, gerçekten göğüs kabartıcı, gurur duyun.

ya her sene survivor'a bir tur gömerim de şu survivor gerçekten konsept olarak da anlamsız...
amk nerede barzo fitnesci,sporcu varsa toplanmış gelmiş..

amk dünya hatirasini versen türkiyeyi bulamayacak adamlar gelmis türk milliyetçiliği yapıyor..

he amk ha 2 seramik kirmakla ülke kurtardiniz.

ama askere doğuya git
yada sınırda çatıs desen
götün götün kacarlar
ağbi okuyom ben yaa deyip 30 yaşında kısa dönem askere gider..
Bunu izleyen de varmış ilginç.
Olimpiyatlarda her 4 yılda bir 20 üstü madalya alan bir ülke ile 5 madalya alınca başarı sayan ülkenin Survivor isimli sikimsonik bir yarışmada yaptığı oyunlar bütünüdür.
15 yıl öncesinin konseptini tekrar uygulamaya çalışmak saçma. Yunan takımını kimse izlemez zaten.
uludağ krallığına karşı hakaret olan program programın en nefret edilen kişisinin adı kader ve kader de d ve e var bunun başka anlamı olamaz ve programın en ünlüsü hakan da ise iki tane a var bu ne demek biliyormusunuz uludağ krallığının en iyi harflerinden a ya laf atma çalışmasıdır ve bu karşılıksız kalmıyacaktır hadi uludağcılar buna karşı isyan çıkaralım "uludağyıyedirmeyiz" bu isyanımıza katılanlara tarafımızca 4 tane artı puan olacaktır.

- Uludağın ulu kralı sxsx
bence son yılların en kötü survivoru.
reyringlerdede çok kötü.

acun medyadan yapılan aciklamaya göre yeniden format yapıp baştan başlatacaklarmis..
normalde survivoru düzenli takip eden biriydim ama şu son 2 yıldır cidden aşırı kötü aslında tek son 2 yıl değil 2015 den sonra bozmaya başlamıştı son 2 yıldır tam bozdu belki bozmamıştır biz sıkılmışızdır diyecem ama yok yok bozmuş ara sıra survivor 2012 kesitleri izliyorum yani o sene hem ada yaşantısı hem oyunlar daha iyiymiş şimdi bildiğin tek oyun olmuş survivor ve oyunlarda sıkıcı olmuş yani ada yaşantısı desen yok oyun desen sıkıcı böyle hepimizi güldürebilecek karakter bile yok rekabet yok 2 senedir durum böyle zaten bu da reytinglere yansımış.
Çakma sarışın Türk kadınları ile hakiki sarışın Yunan hatunların yarıştığı yarışma. Oğlum o dalaka nedir ya bir içim su.
Sırf dalaka için izlediğim yarışma. Sabriyenin çıktığı yerlerde kanal değiştiriyorum.