bugün

son zamanların en dikkat çeken çekişmelerindendir. programda ikisinin yarışmaları esnasında heyecan basar... şimdi;

Hasan'ı göze alacak olursak; fiziksel anlamda çok güçlü ve adadaki zor şartlara uyum sağlayabiliyor. bununla beraber kimseyle tartışmışlığı da olmamıştır. güç yarışmalarında avantajlıdır fakat beceri, akıl oyunlarının bir çoğunda kanaatimce fazla iyi değildir.

nihat'a bakacak olursak; kendisi fiziksel anlamda oldukça güçlüdür ve mücadeleci ve profesyonel bir yarışmacı kişiliği çizer. güç gerektiren yarışmalarda çok çok iyidir beceri oyunlarında da iyidir. ada da kimseyle problem yaşamaz, yaşadıysa da özür diler. tek kötü yanı sol kolunun geçmişte bi sebepten dolayı ameliyat edilmiş olduğudur ve şanssızlık eseri survivor'da da koluna hasar almıştır.

ikiside hala güç meselesinde eşittir kanaatimce... ama ilerleyen günlerde ne şekilde devam edecektir aralarındaki çekişme? o merak konusudur.
acun'a bol bol para kazandıran kıyaslamadır.
nihat'ın elenmesi durumunda yalan olacak olan rekabet. bence nihat elenirse yarışmanın bir manası kalmayacak çünkü hasan'ın dişine göre bir rakip kalmayacak ortada. oynamadan ilan etsinler şampiyonu. *
nihat'ın hep bir adım önde olacağı mücadele. zira hasan arkadaşımız kendisini belli etmiştir.
Gerçekten zaman geçtikçe iyice artan çekişme... insanı merak sarıyor yahu.
adadaki diğer yarışmacılata göre mr. olympia olan iki güçlü rakibin karşılaşmasıdır ancak nihat fiziksrl açıdan son günşerde oldukça zora düşmüştür.
fiziksel olarak hasan üstündür.
zekaya bakacak olursak; nihat'ın ünlü olmasına rağmen eşine bakıyorum; hasan'ın ünlü olmamasına rağmen eşine bakıyorum ve kararımı veriyorum;
hasan daha zeki.

asla yanlış anlaşılmak istemem. herhangi bir hallenme durumu falan söz konusu değildir. el alemin eşine yanlış gözle bakacak değilim. sadece 'başarılı olan erkeğin arkasındaki kadın' anlamında bir kıyaslama bu. güzel bayan aptal erke ile evlenmez. hele de bayan yabancı ve erkek türk ise...

şu da var; öyle sıkı takipçisi değilim programın ama izlediğim kadarıyla hasan çok daha uysal. unutmayın; zeki insan kavga etmez.
yarismanin iki favorisinin karsilastirilmasi. teke tek oynanan oyunlarda nihat hep hasani yeniyo. bu yuzden nihat alir.
görsel Nihat'ın her zaman 1-0 önde olduğu ve olacağı kıyaslamadır...
Hasan analitik.
Nihat dışa vuran.
Bu yüzden hasan begüm e salakça bir oyunda yenilebiliyor.
Bu yüzden Nihat 2-0 önde olmasına rağmen gözükara koşarken kendini sakatlıyabiliyor.
Nihat sonuca, hasan detaylara odaklı.

Hasan devamlı yapacak bir şey buluyor. Karadeniz zekası ışıl iışıl.
Nihat gereksiz yere kendini kasmıyor.

Hasan daha uysal.
nihat daha agresif.

Nihat ın karakterini kendiminkine benzetiyorum.

Benim de favorim bu ikisi. Anıl ı yarışmada elebilirlerse hakeden kazansın.
nihat dogan vardir ,
gerisi yalandir.
acun ılıcalı'nın her yarışmasında olduğu gibi tamamen senaryoya dayalı bir yarışmada kimin daha güçlü olacağının bir önemi yoktur.
http://www.acunn.com/survivor/istatistikler sayfasına göre;

nihat'ın: 21
hasan'ın: 17
olduğu çekişme...
survivor un ağır toplarıdır. ikisinden birinin kazanacağı kesindir.
ezeli rakiplerdir.
fenerbahçe, galatasaray gibi.
survivor finaline kalmış ikili olmuşlardır. gönlüm nihat'tan yana...
hasan'ın bir adım önde olduğu karşılaştırmadır.
hemşehrim hasan'ı desteklediğim karşılaştırma.
yarışmaya göre favorinin değişeceği fakat hasan ın şansının daha çok oldugunu düşündüğüm karşılaşmadır.
Survivor'un El-Clasico'sudur ama benim favorim hasan
güncel Önemli Başlıklar