bugün

Az önce fark edilen mantık hatasıdır.
Öncelikle survivor hakkında bu kadar uzun bir entry yazacağım aklımın ucundan bile geçmemişti onu belirteyim.

Şimdi konuya giriyorum,

Olay tam olarak şöyle oldu;

Hayatım boyunca totalde 1 saat bile survivor izlemişliğim yoktur, az önce zap yaparken denk geldi baktım ünlüler gönüllüler ödül oyununda ünlüler 9-0 alıyor. Dedim yuh arkadaş 9-0 nedir, dur bakayım ne olacak.
Neyse adamlar 10-0 yaptı, karşı tarafta garip suratlı bir kız var sahra galiba ağlayınca kibariye nin annesine benziyor tövbeestağfirullah işte onları falan gösterdi, acun rekor fark falan dedi bunlara bir güzel evlatlık muamelesi yaptı, yolladı.
Ünlüler de yemek ödülü kazandılar, bunlara getirdiler 700 kilo et. Nusret mi nedir garip bir arkadaş geldi bunlara servis yapıyor. Yedikçe yediler tabi, doydukça keyiflendiler. Şu tolga karel herifi de kafayı buldu o sıra; "aa abii survivor dayız yeaa" falan diyor. Döndü diğerine "ahmet dursuuun futbolcu olaan, aa merve sen olimpiyatta koşuyordun dimeaa" derken en son sıra serenay denen insana gelince bu durdu "höömmm sevilay aktaş" diye uzay bir espri yaptı, kız da bozulmuş ayağına yatıyor sonra bu şaka şaka serenay aktaş hede hede dedi o kısmı geç.

Gelelim asıl olaya,
Şu serenay sarıkaya lı mavi reklamı nı hepiniz bilirsiniz. Bilmeyen vardır da bilirsiniz sayıyorum hani gavur oğlan bizim serenay a sevilay diyor. Espri şaka falan. Çok komik ya. Neyse.

Tolga karel burda o reklama gönderme yaptı aklınca.

Peki arkadaş; bu adada televizyon yok, bu adada internet yok. Bu adamlar bu reklamı nerden biliyor?

Diyorum ya totalde 1 saat izlememişimdir ama 15 dk'lık kısımdan böyle bir hata çıkardım. izlesem acun un yayın hayatını bitirebilirim demek ki.
survivora inanan varmidir ki? lop lop yemeklerini yiyip, guzel guzel dizilerini izliyorlardir. sonra sahra denen kiz bir iki aglar, turabi kavga eder. aa reytingler tavan.
Güldürürken düşündüren mantık hatasıdır.

Dominikte çekiyor mu lan turksat 3A?
Her şey çakma. Kim inanır survivor a.
tolga karel'in yaptığı şakayla bir kez daha patlak veren hatadır. bu mantık hatası tarafımca da farkedilmiştir.
Asıl hata; ünlüler takımı gönüllüleri baya bi eksiltince ünlülerden iki kişinin gönüllüler adasına yollanması ve birleşme partisinin ertelenmesiydi. Pardon da zaten yarışmanın nihai amacı karşı takımı olabildiğince zayıflatmak değil miydi?
baştan beri bildiğim mantık hatasıdır. erkeklerin * sakalları upuzun oluyor ama o seksi kızlarımızın kolları bacakları her daim kılsız tüysüz. hiç inandırıcı değil lan! allah bilir program bitince 5 yıldızlı otelde kalıyorlardır. ne ıssız adası!
kadınlar regl olmuyor mu hap mı kullanıyorlar. peki tüyler için ne kullanıyorlar acaba. maşallah günlerdir hiç uzamıyo.