bugün

Iğdır’dan istanbul’a yürüyüp beyaz Showa katılıp survivora katılmak istiyorum diyen ve katılan keko. Evet.
favorimdir.
Adam yürüyerek gelmiş istanbul’a şaka gibi. Ama her şey yürümek değil.
Cumali ceberin yeni filmi.
Iğdırlıysa ya türkdür ya kürd.
Yakışıklı olması ile nam saldı. O bir lider.
adamda bildiğin hdpli kürtçü tipi var.

hani şu devletin her imkanindan yararlanıp dovlot bozo bokmoyor diyenlerden...
Bu elamanın oy potansiyeli çok diye bunu adam yerine koyan başta hakan hatipoğlu ve diğerleri bundan daha karakter yoksunudur.
inşaatlarda çalışmış emekçi bir kardeşimizdir,tüm komünist gardaşlarımı bu ezilmis halkın içinden çıkan proleter gardasimizi desteklemeye davet ediyorum.
Töbe bismillah karakol molotoflamış da gelmiş tipli sörvayvırcı.
Askerde vardı bu tiplerden doğuluyum safım falan ayağına yatıp her türlü sinsilik içten pazarlık aynı onu hatırlatıyor bu adam.
adamda bildiğin hdpli kürtçü tipi var amk...

neredeyse molotof alıp etrafa atacak.
Ne desen ters anlıyor ya da anlamıyor tartışmayı bilmiyor konuşma desen zaten yok. Yarışmalarda da boktan ayrıca. Evet.
Kulağının biri duymayan ama cillop gibi kızlarla aynı yerde yatan anadolu bedevisi.
adamda bildiğin hdpli kürtçü tipi var..

acon bozo bokmoyor diye bagiracak bekliyorum...
Allahtan o kadar yol yürüdü ve survivor a katıldı yani her yürüyen katılıyorsa ne denmeli.
cahilliğin ırkı olmaz arkadaşlar bu adam da öyle bir sey işte.
Acilen köye dönmelisin. Evet.
Bu dururken yağmur un adını verdi damla. O an anladım ki acun biraz daha tutmak istiyor bu adamı adada..
(bkz: şark kurnazı)
kimdir necidir bilmem ancak dün izlediğim kadarıyla, kelime dağarcığı sınırlı olduğu için düşüncelerini eksik/yanlış ifade ettiğini düşündüğüm yarışmacı.
Gariban, mağdur edebiyatı yapan tip. Ama iq’su oldukça düşük olduğu için eline bir şey geçmiyor, evet.
gariban
mağdur rolünü iyi yapan kişi.

askerde,okulda,is yerinde her yerde vardır bu tiplerden..

magduruz derler ama devletin etinden sütünden her seyinden yararlanir...
Gider ayak Mustafa Kemal i çarpmıştır. Vedalisirken m.kemal in boynundaki kolyeye hallenmistir.
- Komple ver komple ver!
yarışmayı hiç izlemedim, izlemem. ama elendiğini haberlerden duyduğum bu eleman sırf yarışmaya katılmak için ığdırdan istanbula yürümüş. amk psikopatı. bu manyaklığın kaçıncı seviyesidir.