bugün

başta turabinin açıklamalarından sonra pislik olduğunu düşündüğüm, daha sonra asıl pisliğin turabi olduğunu görünce yanlış düşündüğümü anladığım, iyi niyetli ve gönüllülerden ünlülere geçmiş yarışmacıdır.
adanın en sinsisi.
Birçok dizide oynamış figüran ünlüdür. Adadaki sinsilikleri saymakla bitmez.
Kalıbına baktık, adam sandık. Ummadık taş baş yarar arkadaşlar. Kızlara gidip ne dediğini hatırladınız mı? Biz daha kiloluyuz, öyle adil olmuyor. Kilolu olan daha fazla yesin. Sana bir şey yedirtirdim ama...
Bu gece itibariyle anladım ki çok içten pazarlıklı kötü bir insanmış.
(bkz: evilbabyface)

--spoiler--
Tolga Karel'i delirtene kadar durmayacak(lar). Daha doğrusu kendisine saldırtıp diskalifiye edene kadar.
O kadar melek yüzlü oynuyor ki inanamıyor insan. Ancak bugünkü hindistan cevizi gene Tolga diye
tutturunca delirdim. Yeter yeter 100 keredir yediniz Tolgayı.Adamın psikolojisini çökertmeye çalışıyor(lar).

Ayrıca Merve, Duygu kendisine köşede kenarda vericek diye bir hayali olabilir.
Mervenin g.tünden ayrılmıyor. Adada abazalık başına vurmuş.
--spoiler--

iş bu, burda yazdığım düşünceler star tv de survivor görüntülerinden yola çıkılarak düşüncelerim olup,
kişinin kendisini tanımadığım için yanılma payım var. Veya açlık, adada karısızlık yüzünden de olabilir.
Bu kişi böyledir diyemiyorum. Bu kişinin yansıttığı şimdilik böyledir diyorum.
survivor sahra nın erkek versiyonu. erkek evet ama adamlığı tartışılır.
içten pazarlıklı ve sinsi adam . Zerre sevmiyorum. Turabiye bile sempati duyarım en azından ne olduğu belli .
Ulan yalancı piç. Her zaman tolga ya bok atmaya çalışıyorsun. Sözde yarışmacı.
Turabi bu adamın yanında melektir. Fesat.
survivordaki en yakışıklı adamdır.çok iyi oyun performansı vardır. Pilates eğitmeni aynı zamanda. Çok iyi bir vücuda sahip yarışmacı.
Erkegın o biçimi.
adalar arası seyahat adlı filmin baş aktörü.
her tarafından gıcıklık fışkıran survivor yarışmacısı.

böyle tiplerden oldum olası haz etmem. halı sahada maç yaparken, hafif bir omuz omuza pozisyonda '' yavaş olsana lan deyip kavga çıkarmaya çalışan ' kısaca oyunbozan insan tiplerinden farkı yok.

ben o adada olsam, bu akın denen zirzobun yanında hindistan cevizi yerken falan düşünürüm abi. lan acaba içinden bana karşı neler düşünüyo diye.
Gönüllülere geçtiğinden beri oyun kazanamayan bana göre kazanmayan tip.
masayı ben yaptım diyerek "benim topum" diyen çocuklara benzemiştir.
karakteri ve kişiliği oturmamış itici yarışmacı.
Karakteri ve kişiliği oturmamış olsa da bayağı bir yakışıklı olan şahıs.

Saçları yeter, saçları.
Siz de ancak kestirin.
Siktiriboktan bi galibiyet sevinci yapan yarismacimsi.

Cakma turabiyi oynamaya calisiyor ezik.
Sörvayvır da bir yarışmacı.

Susun lan akrabam o benim.
Sıkmasın kovboy topuklarınıza. Assdaga.
Eli ile sus işareti yapan zat .
Gayet itici olan Survivor yarışması. Ne yaptığı da belli değildir. Sinsi diyemiyorsun ama samimi de değil. Garip.
an itibariyle elenmiştir.

adanın en sinsi yarışmacısı gitti.
an itibariyle yarışmada ve sms'te gönüllüleri destekleyeceğini söyleyen kişidir..
Adanın en sağlam duruşlusu en mantıklı konuşan ve davranan insanıdır. Malesef elenmiştir ve beni üzmüştür.