1. 201.
  bum diyen bir çomarın yarıştığı program.
  ... dertler derya olmus
 2. 202.
  ekşi'de güya sabah akşam elitizm kasan dingillerin başlığına binlerce entry girdiği program. amına koduğumun entelleri survivor izleyip bir yandan elitizm kasıyor kafayı yersin.
  2 -1 ... ne alakasi var oglum
 3. 203.
  Bayramın ikinci günü Anlat bakalım'da Cemal can'in partneri danla Biliç olmazsa götüme bayram şekeri sokarım. Bakın Bu sefer çok iddialıyım. Kesin o karı gelcek ve ben delircem.
  1 ... kukla
 4. 204.
  8 yıldır hiç izlemiyorum. Bu sene de hiç izlemedim ama instagramda izlemiş kadar oldum artık konuya hakimim.
  ... patronum
 5. 205.
  her sene izlemesem de kadrosuna göre birkaç senede bir izliyorum mesela en sonra serhat akın, ilhan mansız zamanında izlemiştim bir de bu sene.
  ... sivasli bey
 6. 206.
  Ardahan'in hep seri şekilde göz kırpmasiyla adadan uçup gidecek diye beklerken ameliyat reis yumrukla uçuracak sanırım. Fragman çok heyecanlı.
  -2 ... kukla
 7. 207.
  Nisa: ### borderline kişilik bozukluğu ###

  her şeyi sinirda yaşama rahatsızlığı. bir bilgenin sabrını taşirabilecek kadar saldırgan, bir kediyi sakinleştirebilecek kadar uysal, bir toplulugu gülmekten kırıp geçirebilecek kadar pozitif, yanindakileri intihara surukleyebilecek kadar negatif, bütün gece dansvedebilecek kadar enerjik, butun gün uyuyabilecek kadar yorgun, bir haftalık işi yarim gunde bitirecek kadar hızlı, yarim gunluk işi bir haftaya yayabilecek kadar yavaş, bir gelincik kadar narin, bir çam agaci kadar güçlü...

  Yunus Emre: ###bağımlı kişilik bozukluğu###

  genel anlayış; kendilerini kapasiteleri ve yetenekleri ne olursa olsun, baskalarından bir adım geride gorurler. bu yuzden hakim dusunce, hayatta tutunmak icin baskalarına ihtiyacları oldugu yolundadır. insanlara karsı iliskilerinde pozisyonları, ustunlukleri ya da haklı/haksız olma durumları ne olursa olsun, baskın, etkin, haklarını arayan kisi olamaz ve altta kalırlar. toplum icinde takındıkları ayrı bir durusları vardır. calistikları iste genelde hak ettiklerinden daha dusuk statulerde yer alırlar cunku ne yapıp, yapamayacakları konusunda guvensizlik ve inancsızlık duyarlar. kendi kararlarında etkin olmak icin surekli baskalarının onayına ihtiyac duyarlar. kararları kendilerine verilen destege gore degisebileceginden genelde tutarlı olamadıkları bilinir. Hiç umulmadik anda Birdenbire kavga çıkarabilir.

  Barış:###antisosyal kişilik bozukluğu###

  çocukluktan itibaren yalan söyleme, evden kaçma, hırsızlık, saldırganlık, madde kullanımı, yasadışı aktiviteleri vardır. àykırı davranışlarından dolayı anksiyete ve depresyon göstermezler. çünkü; kendilerine göre uygun açıklamaları vardır. özkıyım tehditleri ve bedensel uğraşları yaygındır. sözel iletişimlerinde başarılıdırlar. manuplatif, kolay yoldan para kazanmayı isteyen kişilerdir. içkili araba kullanma, çocukları hırpalama sıkça görülür. Sinsi ve çıkarcı kişilerdir.

  Yasin: ###paranoid kişilik bozukluğu###

  bu tür hastalar da kuşkucu, alıngan, kuruntulu ve saldırgan kişilerdir. çevresinden gelecek olan tutum ve davranışlardan bir kötülük geleceği kuşkusu ile aşırı dikkatli, tetikte ve savunucudurlar. kendilerini daima haklı ve üstün görürler. başarısızlıklarını ve kusurlarını başkalarını eleştirerek ve haksız bularak akla uygun hale getirmek en tipik özellikleridir. bunu da Ani çıkışlar ve yüksek sesle yaparlar.
  9 -2 ... kukla
 8. 208.
  Boş iş. izleyen herkese acıyorum. Amaçsız saçma sapan bir şey. izlemek hiç bir şey katmıyor. Gidin gelinim mutfakta izleyin en azından yemek yapmayı öğrenirsiniz.(favori yarışmacım elif)
  ... ki halim yok
 9. 209.
  yunus emre'nin çok asabi ve hırslı olduğu yarışma. ve adada bum diyen bir çomar mevcut.
  ... dertler derya olmus
 10. 210.
  survivor programının kendisinden bile daha saçma ve kötü. gerçekten.
  ... the last account