1. 243.
    sırf Nisa için san sebastian’a bastım geçtim oyumu, bu şirin kız her şeyi hak ediyor be sözlük.

hayatımda ilk defa birine oy isteyeceğim, Allahını seven san sebastian’a yüklensin. link
    -2 ... ddiknn
  2. 245.
    Survivorla alakalı bir yorumum yok da bilal hancı kafaların bir üyesi e bu adamların da acuna yaranmaya çalışmaları gayet normal yoksa böyle bir şeyle gurur duyacak kadar aptal birisi değil ama acun niyetini anlar babamın oglu değil tabi acun da ama prim vermez yani bir suistimal sezerse.
    ... antimilitanist
  3. 246.
    buradakiler gibi yarışmacıların yediği içtiğinde gözüm yok, allah daha çok versin. biz eğlenemiyoruz onlar eğlensin bari.

edit: anladığım kadarı ile bundan sonra ödülleri de biz seçicez. obsesso'nun yanında hangi tatlı olsun diye anket açmışlar.
    meraklıları için link
    ... bambaskagalaksilerde
  4. 247.
    şampiyonu inşallah yasin obuz ağa olacaktır. adalet dedimmi akan sular durur bizde. bum.
    ... furkang7
  5. 248.
    ödül obsesso mu şimdi sözlük? Ulan canım çekti ya, bizden iyi yaşıyor diyorum bu yarışmacılar inanmıyorsunuz.
    ... ensarcan10
  6. 249.
    bunlar bizden iyi yiyor içiyor vallahi.
    ... atalay47
  7. 250.
    bu seneki survivor gerçekten zevkli oluyor, hayvan gibi iyi vakit geçiyor.
    ... aves
  8. 251.
    acun işini biliyor ya, adam nereden nereye geldi resmen.
    ... adiantum
  9. 252.
    yalnızca nisa için izlediğim yarışma.
    ... breathope
  10. 253.
    2-3 senede bir takip ettiğim program, bu seneki yarışmacılar da kaliteli gerçekten.
    -1 ... sivasli bey