1. 1.
  Son haftalardaki sercan yıldırımın herkesi tokatlaması sonucu ortaya atılan iddiadir. izleyenler bilir sercanın performansı ve smsi çok düşüktü. Fakat son 2 haftadır önüne geleni yeniyor. Başta barış ve berkan olmak üzere diğer tüm yarışmacılar sercana tavır almış vaziyette. Bu durum da acaba sercan acunla anlaşma yaptı ve korunuyor mu şeklinde düşüncelere yol açti bazı izleyicilerde. Sonuçta sercan ünlü bir isim eğer performansı düşükken elense reklam yapamadığı gibi kendini rezil etmiş olacaktı. Oysa şuan elense bile azimli hırslı bir winner olarak hatırlanacak. Ersin korkutta da aynısı oldu. Performansı artırıp herkesin takdirini kazanınca sakatlik uydurulup yollandı iyi pirim yaptı. Sanki acun şuan sercanı parlattığı için diğer yarışmacılar elleri kolları bağlı anca tavır yapıyorlar gibi bir hava var. Belki de transferinden komisyon alma üzerine bile anlaşmış olabilirler.
  3 -5 ... tenete
 2. 2.
  survivor 2020 şike iddiası
  9 -1 ... romantikboy
 3. 3.
  (bkz: işkur)
  1 -1 ... ahlaksiz adam
 4. 4.
  (bkz: paranoya nedir tedavisi nasıl olur)
  2 -1 ... the sakal
 5. 5.
  alakası bile yok nasıl şike olacak. Sms üzerinden desen anlarım ama tamamen canlı oynanan oyunlar üzerinden yapılıyor. Sercan rakiplerinden önce final noktasında işi bitiriyor, halka oyunu, labut devirme,basket oyunu vs. hepsi bir birinden farklı oyunlardı ama hepsini kazandı.

  Diğer rakiplerin sosyal medya fanları mağlubiyeti kaldıramadıkları için böyle bir iddia ortaya atmış. Yazık.
  2 -1 ... arkasiradaki
 6. 6.
  Beceriksiz barış fanlarının iddiasıdır. Adam oynuyor kazanıyor.
  7 ... dertler derya olmus
 7. 7.
  Bir gün içinde o kadar çekimi, montajı vs yi yapıp nasıl yayına yetiştirdiklerini anlamak mümkün değil, birde seneryo yazıp sercanı mı koruyacak? Komik olmayın .
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  (bkz: Yeşil fosforlu lobut)
  ... judas
 9. 9.
  Derdini sikeyim.
  ... otisabim