1. 271.
    Acun gibi şanslı birini daha görmedim arkadaş. En son 2013'te izlediğim yarışmayı tekrar izledim, neden mi? Karantina tabi, başka neden olacak? Sadece ben değil cümle alem izledi. Hem de gelmiş geçmiş en tırt yarışmacılarla. Gelin analiz edelim.

En çok tutulan yarışmacılardan cemal can ve nisa. Yahu kardeşim orası survivor mı kreş mi? Sürekli bir oynaşmalar yarışma ruhuna uymayan hareketler.

Bir de şey çıkmış bu sene: kızlar aç kalmasın, kızlar ağlamasın. Lan kardeşim biz o yarışmayı izliyor isek ve siz de orada oyuncu iseniz siz istediğimizi vermelisiniz. Orada kadın da aç kalacak kızı erkeği mi var lan bunun?

En gıcık aldığım şey de acunun instagram muhabbeti. Her hafta en az 2 saat instagramdan bahsediyor.

Yasin diye biri var ne olduğu belli değil dışarıdaki videolarında kadınlara küfür eden ve yabancı bir kadına küfür söyletmiş biri. Her yarışmada ayrı davranıyor.

Evrim, bir sus be bacım be. Az konuşsan şimdi sms birincisiydin.

Yunus Emrede şiddetli abi yetmezliği var. Sürekli bir abi arayışında. Hatta aycan yerine sercan gitse elife abi demeye başlardı galiba. Bir de mahalle abisi tavırları var ama sen best catwalk seçilmiş adamsın, ben hangisine inanayım?

Berkan kardeşim o enerji menerji ısırma hareketlerin falan çok antipatik durdu, bir de kolay taraf değiştiriyorsun.

Barış, sercan ve elif ise herhalde en çok yarışma bilincinde olan kişiler. işi ciddiye alan kişiler. Ama geçmiş survivorlarda olsalar birleşmeyi görmeleri zor olurdu.

Ardahan sen samimisin ama bazı hareketlerin olmuyor be özellikle sevincin çok kötü elini kulağına koyup ağzına koyuyorsun falan. Ama elif barış sercan üçlüsünden sonra en çok sen kalmalısın. Göbeğin de maşallah neyle yaptıysan grez yağımı artık ne yağı onlar makina yağı mı bir türlü erimedi babuş adam.

Velhasılı kelam acunun sağlam yırttığı yarışma kimse bu tipleri izlemezdi karantina olmasa.
    2 ... wizzy respect for the kobe
  2. 272.
    Karantina sürecinde epey izlenmiştir.
    ... ogretmenmb
  3. 273.
    Omrumde ilk defa izledim ve beğendim lan..
    ... bogey