1. 1.
  pek yakında ekranlarda görmemiz muhtemel yarışma programı. **
  2 -2 ... yellowdeli
 2. 2.
  geçen gazetede okudum, sözlükçüler nezdinde bir ekol olan nihat doğan'a da teklif götürülmüş. eğer olurda yarışmaya gidecek kişilerden herhangi biri burayı okursa kendisine buradan seslenmek istiyorum, lütfen nihat doğan'a "Abi sen aslında güzel konuşuyorsun, o camiadaki çoğu kişiye bakarak aklı başında birisin belli ki ama söylediklerinle kendini o kadar ciddiye alıyorsun ki başkalarının seni ciddiye almasına fırsat vermiyorsun belki sözlükçüler senin bu aşırı ciddi tavrını makaraya alıyorlardır, ne dersin?" diye sormasını isterim. He eğer ben olsaydım sözlükçü olmamın aksine iyi geçinirdim gibime geliyor nihat doğan'la, benzer hayat görüşlerini paylaşıyoruz çünkü. Pascal'a da "je m'excuse mais les francais sont tres insolent" * derdim, fransız milliyetçisiyse ilk oylamada ismimi verir, Değilse de "exactement mon frere" derdi herhalde. milliyetçilik akımının 1789 fransız ihtilaliyle ortaya çıktığını düşünürsek cevap az çok belli sanırım.

  ayrıca derya büyükuncu'da varmış ekipte, gece yurttan kaçan öğrenciler misali koskoca yüzme şampiyonu ara sıra panama'ya kaçabilir, aman dikkat diyorum =)

  ps: ayrıca geçen survivor'da finaldeki tutunma yarışmasının adaletsiz olduğuna dair tartışmalar gündeme geldiğinde, Acun ılıcalı "tutunmada merve avantajlı gözüküyor gibi gelebilir ama merve'de de ihsan kadar kas yok" gibisinden bir açıklama yapmıştı. Yalnız o durumda ihsan'ın kasları avantaj değil, aksine dezavantajdır. Çünkü kas daha çabuk yorulur. Elbette ortada bir artniyet yok ama sadece izleyiciyi yanlış bilgilendirme olmuştu, aklımda kalmışken yazayım dedim. Biraz yüksel aytuğ havasında bir dipnot oldu, kalın sağlıcakla.
  4 -2 ... zabalaynn
 3. 3.
  nihat doğan dan ilk açıklama: öyle bir adaya düştük ki her tarafı denizle çevrili.
  33 -1 ... tantuni sevmeyen mersinli
 4. 4.
  (#11062910)
  ... tsukiyomi
 5. 5.
  eğer ünlü nihat doğan sa ben ünsüzüm beyler hemde ğ.
  4 ... harzemli
 6. 6.
  p,ç,t,k sert ünsüzleri a,e,ı,i,o,ü ye karşı.

  acun:"ve ç abi bırakıyor"
  5 -4 ... teyyare ile gezen seyyare
 7. 7.
  reyting rekorları kırması beklenilen, acun'un survivor yarışmasına getirdiği yeni format.

  nihat doğan kasıp kavurabilir, esip gürleyebilir, osurup s*çabilir.
  5 ... mqkina
 8. 8.
  sert ünsüzlerin favori oldugu yarışma.
  2 -1 ... kombinasyon
 9. 9.
  nihat doğan ın hakkında anladığım kadarıyla olay panamada geçiyor demesi muhtemel yarışma.
  -1 ... thebalkanboy
 10. 10.
  nihat doğan'ın delikanlılığını göstererek bütün balıkları tutacağı, bütün odunları keseceği, bütün delikanlı öğütlerini sıralayacağı, her garibana hayat dersi vereceği yarışma porgramı.
  2 -1 ... present tense