bugün

Yukarıdaki entrylerden de anladığım üzere çoğu zaman hoş karşılanan,ince bulunan erkek türü ama ben de mi bir anormallik var acaba?? gerçekten sürprizlerden nefret ediyorum ve ben nefret ettikçe beni buluyor bunlar.efendim şöyle başlayım geçen yaz; yazlıkta tv 'nin karşısında uzanmış kitabımı okurken bir yandan da akşam dışarı çıkarken ne giysem diye düşünürken cep telefonumun çalmasıyla bu eylemlerime ara vermek zorunda kaldım. karşıdaki erkek, her zaman olan, sıradan muhabettini yaptıktan sonra aa otobüs beni yanlış yerde indirdi gibisinden iğrenç bir espiri yaparak, beni görmeye; yazlığımızın olduğu yere geldiğini, bana sürpriz yaptığını beyan etti. işte benim o an kontaklar attı.birincisi ben ailemleydim ve neye güvenerek çıkıp gelmişti,ikincisi benim başka bir planım vardı ve yakın bir yazlık beldeden arkadaşım beni görmeye gelecekti ve bu sözde sürpriz yaparak gelen kişi bu planı iptal edecek kadar önemli birisi değildi. ben ne yaptım bu kişiyle görüşmedim , sürprizlerden hiç hoşlanmam ne yaparsan yap beni ilgilendirmiyor dedim ve bu o kişiyle son konuşmam oldu. yazık; zavallı şey muhtmelen beni derinden etkileceğini, gözüme gireceğini falan düşünmüştü , neyse yazık oldu vesselam.
Geçen günde, msn' de bir arkadaşımla gayri ihtiyari bir muhabbet yaparken tatlılardan falan konu açıldı; bir waffle olsa fena olmazdı falan dedim. hadi gel yiyelim dedi, yok ben almayım ev modundayım ve süper rahatım dedim. bu birden msn' den yok oldu. yarım saat sonra telefonum çaldı; işte ben sizin sitedeyim evi tarif eder misin sana waffle aldım. içimden iyi halt ettin demek geldi ama demedim tabiki. yine her zamanki söylemimle neden böyle birşey yaptın, sürprizlerden nefret ederim dedim. kabalığın dozunu aşmamak için evi tarif ettim, neyse geldi; içeri davet etme süreci falan haliyle. elindeki poşeti aldım, hiç bakmadan mutfağa koydum. teşekkür ettim neyse bu biraz oturdu ben gideyim dedi. peki dedim haliyle. gittikten sonra poşete bir baktım 2 tane waffle. burdan kendisine özürü borç bilirim, ikram etmediğim için.

daha çok var da bu kadar örnek yeter sanırım.

Kısaca, sürprizlerden nefret ediyorum. mümkünse almayım.
öğle tatilinde sicacik pizzayla ofise baskin aman supriz yapip, gomlegimizin ustten kac dugmesi acik diye kontrol eden erkektir.
(bkz: naked man)
çok nadir bulunur. kıymetini bilmek gerekir. ince düşünceli erkektir. * * *
eğer sevilmiyorsa süprizleri *ötünde patyalan erkektir. * *
edit : niye eksi oy alıyorum anlamadım. yaşanmışlık bu.
-sana bir sürprizim var karıcığım, bir sene sevişmeyeceğim seninle söz.
+aa, ne diyorsun sen ya?
-ne o zoruna gitti değil mi? tabii zoruna gider. çünkü sen de benimle hayvanlar gibi sevişmek istiyorsun. bütün kadınlar seks manyağı. biliyorum. hepsi köpek gibi seks yapmak istiyorlar. ama domuzluğuna uğraştırıyorlar. ya kes tamam. sapık şerefsiz ibne göt.
gülben ergen'in pek bi sevdiği erkek tipidir.
yapabiliyorsa ne aladır. erkekler genelde pek beceremiyor sürpriz yapmayı.
(bkz: sana çiçek alacaktım unuttum)
(bkz: tamam canım alırız bi tek taş)
(bkz: doğum gününde ne yapalım)
(bkz: tamam bana sorma sen ne istiyorsan yapalım)
süprizin karşılığını aldığı zaman aslında mutlu olacak erkektir.
(bkz: striptiz yapmaktan hoşlanan erkek)*
(bkz: ütopya) yok canım varmı öylesi. süpriz yapmaktan hoşlanan erkek hadi ya gösterin nerede.
Kızların tercih edeceği erkektir.
illa biri yazacak nasılsa entryleri:
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
(bkz: kulağım çınlıyor biri beni andı sanki)
(bkz: kisiselbirileti)
(bkz: bey koş surpriz yapmaktan hoşlanan erkek arıyorlar)
(bkz: efendim canım)
alakasız olarak (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)

Hooop başlık başıma kaldı editi: sevdicegine sürpriz yaparak onu mutlu etmeyi seven, sevdicegi mutlu olduğunda kendisi de mutlu olan, zaman ortam bağımsız sevdicegine sürpriz yaparak mutlu mesut yasayan erkek.
gerçek hayatta var ama hep başka yerlerde olan erkektir. kahvehane, erkek arkadaşlarıyla gittiği herhangi bir yer vs. çoğunlukla düşünür ama uygulamaya geçemez. çünkü başka yerlerdedir. o yüzden sürpriz yapamaz.
ayrıca;
(bkz: sürpriz)
(bkz: sürpriz)
genelde romantic american * filmlerinde surprise yapılır. onun için suprizle fazla işi olmaz erkeklerimizin.
sadece romantik amerikan filmlerinde kalmyan erkektir. ayrıca o romantik amerikan filmlerinde dişi kişi de sürpriz yapmaktadır, fakat gerçek hayatta eşine rastlanmamıştır öyle bir kişinin. alakalı olarak:

(bkz: sürpriz yapmaktan hoşlanan kız)*

edit: sürpriz kelimesi düzeltildi.
galiba sadece romantik american filmlerinde görebileceğimiz erkek modeli.
bizim erkeklerimizin yapabildiği en büyük sürpriz genelde beklenmeyen bi zamanda bi çiçek alıp gelmektir. çok farklı ve çok güzel bir sürpriz yapmış gibi bir de alık alık yüzüne bakarlar.