1. 1.
  1832 yılından beri hizmet veren ermeni hastanesi, bölgesindeki en önemli sağlık kuruluşlarındandır.
  ... hayaser
 2. 2.
  (bkz: surp agop hastanesi)
  1 ... sapka yapamayan cuheyla
 3. 3.
  kazlıçeşmede hizmet veren hastane. fiyatları oldukça uygun ve iyi bir hastanedir. bilhassa cildiye doktoru sarkis barış şiddetle tavsiye edilir.
  2 ... qb1903
 4. 4.
  her hasta odasında philips lcd tv olan, hizmet kalitesi mükemmel, sabahtan akşama kadar sıkılmadan oturulabilecek bir bahçesi olan aynı zamanda da çok pahalı olan azınlık hastanesidir.
  2 ... imper
 5. 5.
  fiyatlari oldukca uygun mu oldugu, yoksa cok pahali mi oldugu belli olmayan hastanedir. 4. ve 5 entryler tezat olusturmus kardesim...
  1 ... karizmatiklider
 6. 6.
  bahçesinde bir de surp pırgiç şapeli bulunmaktadır bu güzel hastanenin.

  surp pırgiç; kutsal/aziz kurtarıcı anlamına gelir. (isa mesih'in ünvanıdır)
  1 ... oneqeno
 7. 7.
  Ermeni Hastanesi 180 Yaşında

  http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=344152
  1 ... darkness nights
 8. 8.
  Güven veren hastanedir. Memnun kalmayan görülmemiştir. Haybeden ilaç yazmaz sorunun kaynağını keşfederler. Lakin bir kbb ci vardır ki sinirdir. Özel hayatı irdeleyen sorular sorar.
  -1 ... antipsikotik
 9. 9.
  Ülkemizdeki gayrimüslimlerin hepsinin bize kazık atmaya çalışmadığı gösteren hastanedir. Ülkemizde yaşayan ve ticaretle uğraşan museviler olsun, ermeniler olsun veya diğer gayrimüslimler olsun her fırsatta dur şu müslümanı düdükleyelim diye düşünmezler en azından ben şahit olmadım. Çünkü adamların önceliği dini değerler değil evrensel değerlerdir. Evrensel değerler, çalma der, haksız kazanç elde etme der. Ama biz ne yapıyoruz müslümanız deyip arkasından buna günah olmaz deyip gayrimüslimin donuna kadar almak için fırsat kolluyoruz.
  1 ... pandik