bugün

sanırım birilerine dert olan durum. lan biz savaşın ortasından geldik. cebimizde beş kuruş para yok. neden bu çekememezlik? götünüze anten mi takalım illa?

fakir, ezik falan zannetmeyin bizi sakın ola. arapların zenginliği dillere destan olup, sizin gibi züğürtlerin çenesini yormaktadır zaten. bu bilinen bir şey. sadece kötü şartlar altında kaldık, bu olabilir. din kardeşliğinin gerektirdiği şekilde de hakkımız olanı alırız arkadaş. vodafone'ye sonsuz teşekkürler. bizlere sahip çıkan recep tayyip erdoğan'a da tüm araplar adına saygılar, sevgiler, kucak dolusu aşklar sunuyorum.

her alanda bize tanınan ayrıcalıklar, kolaylıklar için minnet duymamak elde değil. işte yüce türk milletinin kimisi çok yüce, kimisinin de gönlü o kadar cimri ki.. onları da dine döndürmek bizim vazifemiz; ama önce karnımızı doyurmalıyız. üniversitelere girmeliyiz (evet sınavsız), 1200 tl bursumuzu cebe indirmeliyiz. o işler daha sonra yani anlatabildim mi? tarifemi de güle oynaya kullanırım.
Sen Suriye'den gelip bunu yazdıysan bişey diyemiyorum. Şu imlaya bak . Supanallah
suriyeliyim ama 6 yıl türkiye'de yaşadım. hatta burada evim ve arabam da var. ben mazlumların adına konuşuyorum.
güncel Önemli Başlıklar