bugün

Esad bumbum suri, turkiye cennet cennet, diye diye yerleştiniz lan, öyle sinir oluyorum ki, tek başıma eylem yapamamak da ayrı bir sinir konusu. Adamlar saati 120 olan lüks mekanlarda alkol alıp bilardo oynarken, biz merzifon eşeği gibi çalışıyoruz, türk halkının girdiği şu rezilliğe bak, askerimiz başkalarının ülkesinde savaşa gidiyor, başkalarının yerine savunma yapıyor, bu nedir amk, eğer simülasyonda falansak, çıkartın bizi yeter.
Adamların hiçbir suçu yok.
Sen gel beni s.k diye bağırırsan, gelipte s.kene laf söyleyemezsin.
Hesapta türk olan liderimiz alsın elin arapını, cebine para koysun, evini barkını versin, heryerde ona öncelik tanısın, buda yetmezmiş gibi onun ülkesini kurtarmaya benim evlatlarımı göndersin....
E ondan sonra o arapın yerinde sen olsan geri döner misin?
Dönme kardeş....
S.k s.kebildiğin kadar...
Sömür sömürebildiğin kadar....
Bizim gibi topluma müstahak....
Ülkemde bulunan suriyelilerin, ülkemi terk etmemek için söyleyegeldikleri ifadedir. Onlar elbette kendileri gitmeyecekler, onları ülkeye kim soktuysa, yine onlar geri gönderecektir. Ben çöl bedevilerine sonsuza kadar bakmak zorunda değilim. Onlar yüzünden ülkenin kaynaklarının boşa harcanmasını da istemiyorum. 40 milyar dolar onlara harcanırken, aynı zamanda afrin ve zeytindalı harekatlarına harcanan paralar hesaba bile katılmamıştır. Bugün ülkeye 100 milyar dolardan fazla zarar vermiş durumdalar. Bunlar derhal gönderilmelidir. Ben ülkemde suriyeli istemiyorum, onların kültürsüzlüklerini görmek istemiyorum. Yemeden içmeden çocuk yapan bu çöl bedevileri bir an önce geldikleri yere gönderilmelidir. Bunun için gerekiyorsa suriye yönetimi ile anlaşılmalıdır.
bayramda gidiyorsun ama diye sorgulanması gereken cümle.
güncel Önemli Başlıklar