bugün

Suriyelilerin suçu yok. Adamlara hem sıçacak yer gösterip hem de niye sıçtın diye kızmanın anlamı yok.
Abi beyaz insanlar görmek istiyorum gerçekten halala hulala medeniyetten yoksun insanlardan nefret ediyorum.
Faşizanlıksa faşizanlık.
Sözcü kafası tespiti.

Sanırsın adamlar Suriye den buraya tatile geliyor. Insancil gecinen Tüm dünyanın mülteci sorununa nasıl bencilce yaklaştığı ortada. Sizin de onlardan bir gram farkınız yok. Diyoruz ya hep Soyunuz sopunuz bizden değil diye, değilsiniz. Atalarimizla alakanız yok.

Savaş ne bilmez, açlık ne bilmez, savaştan kaçana da kapısını kapatır gavur gibi. Siz mi insansınız lan? Dagdaki teroriste bile bu kadar tepki gostermeyen Humanistlere bak sen.

Ha bir de kacmasınlar, savaşsinlar diyen bir kitle var. Ne yapacak adam üstüne yağan bombaya taş mı atacak? Sanırsın eşit şartlarda yapılan bir savaş var da kacmayacaklarmis.

Tiksiniyorum lan şu hep ben diyen zihniyetinizden.
akp'dir ülkemi batıran. sen hangi akla hizmet elin 2.5 milyon suriyelisini türkiye'ye alıyorsun?

canı sıkılan canlı bomba olup patlıyor.
Ülkenin ota boka batması.
- şu duble yolların güzelliğine bak necati. nankörler, bir de beğenmezler akp yi.
+ abi don giymemişsin?
- haciz geldi... ama önemli değil, 3.köprü güzel olacak necati.
Katıldığım konudur.
Yanlış önerme. Suriyeliler bu ülkenin gelecegidir, onurudur. Onlar bize emanet edilmiştir, korumak en büyük vazifemiz. Herkes evine 1 Suriyeli alsa bu sorun ortadan kalkar.
türk esnafın dükkan sahipleri suriyelilerden aldıkları yüksek kira yüzünden yerli esnafı sokağa atmış ve binlerce işletme bu yüzden kapanmıştır. o yüksek kira ödeyen suriyeli de 3 ayda zarar edip kapamıştır ama olan türk esnafa olmuştur.
Şaşılacak bir durum değildir. Dünyanın en güçlü ekonomisi dahi böyle aniden milyonlarca asalak yüklenmesine daynamaz. Durum böyle iken bizim gibi sürekli cepten yiyen bir ülkeyi batırması doğaldır. Amaç halkın alım gücünü düşürürken bir yandan da türkiyenin etnik yapısını olabildiğince değiştirmektir.