1. 1.
    Ne içirdiniz lan buna?
    4 ... lipsos
  2. 2.
    türkler de savaştan kaçmıştır. hatta ordunun yarısı kurtuluş savaşında kaçaktı. istiklal mahkemelerinin kurulmasında bunun rolü aslında daha da büyüktür. asker kaçaklarını yakalayıp ya silah altına girmelerini söylerdiler ya da en yakın darağacına hızlıca asardılar. türkler savaştan kaçmadı hepsi savaştı bu yüzden yalandır.
    suriyelileri gram sevmem ama savaştan kaçtıkları için değil çağ dışı çöl fareleri oldukları için sevmiyorum. ırkçı değilim entelektüel araplarla bir alıp veremediğim yok.
    ... kdgfbdhsg
  3. 3.
    direnme mirenme yapmadılar. şu an suriye'de kimin ne büyüklükte bir ordusu savaşıyor da geri dönmüyorlar? bayramda tatile nasıl gidip dönüyorlar? çok savaşın çok da gazisi oluyor. her yer tepeleme suriye doldu. kolu bacağı kopuk, yüzü yaralı suriyeli bak bakalım var mı?

abd erdoğan'a "biz kuzey suriye'de kürt devleti kuruyoruz. nüfus yapısını değiştireceğiz. ordan ülkene arap grubu göndereceğiz. sen de hepsini s s alacaksın, maaş vereceksin, iş vereceksin" diye emretti. erdoğan da "hay hay efendim" dedi. işi maaşı duyan tamahkarlar sürüsü uça uça geldi.
    1 ... ben de yazdim
  4. 4.
    Neye direnecez oğlum, biz hepimiz hdpkk lı mıyız?

Ayrıca şu anda öyle veya böyle tece küresel sisteme ve hegomonlara karşı direniyor veya kulağı tersten gösterirsek küresel hegomonlar bırak rte yi ufaktan Atatürk ü bile hedef tahtasına koydu.

Şimdi biz direnen tece ye karşı mı direnecez?
    ... tea man
  5. 5.
    ben bedelli yaptım amk. neden bedelli yaptım askerlik doğuyu çıkmasın, çıkmasın ki gitmeyeyim ya o gönderdikleri derme çatma karakolu 500 kişilikp kk lı grup basarda ölürüm diye bedelli yaptım.

neyse ben askerdeyken 18 gün arksdaşlarım "biz düzenimizi kurduk ailemi bırakamazdım" tarzı şeyler söylüyordu. e orospu çocuğu 20 yaşına gelince askere gidileceğini bilmiyor muydun.

milyonlarca genç bedelli yaptı çatır çatır türk milleti de askerden kaçtı.

şimdi siktirin gidin.
    1 -1 ... selcukcetiner34