1. 1.
  arkadaşlar valiliğin kaydı olmayanlar afedersiniz ülkesine geri dönsün açıklamasından sonra suriyeliler de sosyal medyadan gündem oluşturarak 25 temmuz'da miting yapacağını açıklamışlar.bence bunlar hazır toplanıp miting yapacaklar, o esnada biz de bunları koyalım tırlara gönderelim.vallahi islam kolaylık dini. günahı vebali de yanlış politikalarla bu insanları ülkemizde koyan yetkililerin olsun.

  https://www.abcgazetesi.c...uzda-miting-yapacak-29069
  7 ... anna marya
 2. 2.
  dün 200 binlik evi suriyellere 500 e çakanlar bugün suriyeliler gitsin diyor...

  suriyelileri bilmem ama bu riyakar dönekler gitsin bu ülkeden. ticaret diye insan dolandıranlar gitsin, yollarda hayvan gibi araç kullananlar gitsin.. insan görünümlü pislikler gitsin....suriyeli yada türk farketmez.
  3 -9 ... gucluturk
 3. 3.
  Bu ülkeye sığınmış ve kabul edilmişlerse, miting yapma hakları elbete ki vardır, tabi valilik izni olmadan böyle bir şey yapmak suçtur, polis müdahalesi olacaktır mutlaka kamuoyuna kötü lanse edilebilir bu olay ve ırkçılık ile suçlanabilirler iş büyüyebilir hatta ve hatta sayılarının fazla olduğunu düşünürsek küçük çaplı ya da büyük çaplı bir iç savaşa dönüşebilir.
  3 -1 ... sezenist a feminist
 4. 4.
  Daha durun bakalım Almanya'da üç hilalli, Osmanlı tuğralı bayraklarla miting yaparken kimse Hakaret ediyor mu Türklere?

  Şimdi empati yapma zamanı. Türkler Almanya'da yaptıklarını, Kürtler de istanbul'da ve diğer batı şehirlerinde yaptıklarını bu vesileyle sorgulasın. Empati yapmayı öğreneceğiz böyle böyle.
  1 -4 ... dayan moshe dayan
 5. 5.
  Miting alani icinde kuru otlar olan, benzinciye yakin cukur bir arazide olursa sevinirim. Birsey deniyecemde )))
  2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  Uludağ sözlüğe girmeyeli ne olmuş böyle? herkes hümanist, insan haklarına saygılı ve ırkçılığı bırakmış. vallahi bravo böyle devam... gözlerimi yaşarttınız gerçekten.
  1 -1 ... bir ululu
 7. 7.
  Icsavas kivaminda olaylara sahne olmasindan korkulandir.

  Ya da birinin ak 47 ile hepsini taramasindan.

  Hayali utopik geliyor ama bunlarin olabilitesi var. Ben de bayilmiyorum surilere ama kontrolsuz bir nefret var. Eskiden sadece biz istemezdik suriyelileri artik kimse istemiyor. Muhafazakarlar bile nefret ediyor.

  Sekuler laik ya da turkcu insanlar nefret etse de surilerden ulkeye daha buyuk zarar verme pahasima surilere bir sey yapmaz. Fakat muhafazalarin bu konuda matematigi iyi degil.
  1 ... bundy nin kirik kalbi 2
 8. 8.
  Türkler Almanya'da kaçak mı yaşıyor Amk? Hümanizm değil sizinki enayilik. Ve bu sözde sığınmacı keneler toplumdan ayrıştırılıp, ülkelerine geri gönderilmeliler.
  Çocuğunuz okuldaki Suriyeli arkadaşından bahsetse gece uykunuz kaçar, gelmiş burada sanal Hümanizm kasıyorsunuz.
  1 ... ortamlarin suratsizi
 9. 9.
  hazır toplanmışlarken bindirip gönderelim kamyonlara.
  ... flat head
 10. 10.
  oldu biz kalkalım o zaman rahatsızlık vermeyelim rahat miting yapsınlar.
  ... masklavi