bugün

ulke nasil satilir en iyi akp bilir bu isi.
Turgut Özal 1991 yılında Irak'tan (Sözde zulümden kaçan ama aslında PKK saflarından ABD/AB tarafından eğitilmek üzere ve ayrıca Türkiyede kürt istilasını başlatmak üzere getirilmiş teröristler) Türkiye'ye 800 Bin (Yasal bilinen) ama gerçek sayıları en az 1.5 Milyon civarı kürt getirdi.

Bunların hepsine Türk vatandaşlığı verildi. Yeşil Kart verildi. Bir çoğu Devletin depremzedeler için yapılmış konutlarına % 100 bedavaya yerleştirildi.

O manzara gözümden hiç gitmiyor. Gıcır gıcır Depremzede konutlarına yerleşen bildiğin elinde AK-47 maraba orduları, konutların verildiği hali ve bunlar çıktıktan sonraki hali!

Kürtler evlerden çıkarken evlerde kağpı ve pencere menteşeleri, sıhhi tesisat, camlar, fayanslar, klozeti, mutfağı, elektrik tesisatına kadar aklınıza gelebilecek ne varsa tamamını söküp bildiğin evi tamamen duvarları sıvalı ilk kaba inşaat haline çevirmiş, üstüne yetinmeyip duvarlara kürt paçavrası resimleri, kürt sloganları, Türklere hakaretler vs. yazıp, bununla da yetinmeyip birde bütün binaları AK-47 ile taramış, roket atıp tahrip etmişti. Binalar Suriye'de bombayla vs. savaşta yıkılmış binalar gibiydi.

O zamanlar 1991. Yani 26 sene geçmiş. O gün Türkiye'ye gelen 6 aylık kürt bugün 26 yaşında!!!!

Kürtlerin ortalama 15-16 yaşında evlenerek ortalama 10 çocuk yaptığını düşünürsen o gün gelenlerin sayısı bugün yaklaşık 5 ile 8 Milyon Arası!

Bugün HDPKK'nın aldığı toplam oy= 6,058,489!
AKPKK'nın Aldığı Kürt oyu= Yaklaşık 2 Milyon!

Genel Toplam = Yaklaşık 7.5 Milyon!2 Milyon da hali hazırda Türkiyede bulunan (Yavuz Sultan Selim tarafından Türkleri birlikte katletmeleri karşılığı Türk topraklarına getirilip beylik verilen kürtler)
2 milyon desek toplamda 9.5 Milyon Kürt!

Bugün çıkıp özerklik talep etmekle de yetinmiyor, Adam ülke topraklarının % 45'den fazlasını ayrı ülke olarak talep ediyor. Üstelik Talep ettiği bölge Bütün Güney Asya (Orta Doğu'nun) en çok uranyum, Bor, Petrol ve en önemlisi bütün su kaynaklarının kontrolünü tutan bölge olduğu gibi Türkiye'nin Bütün dünya ile Kara Sınırlarını tamamen kesiyor, Asya v Orta Doğu ile bütün bağlantımız kesiliyor ve Asyalı diğer Türki milletler (En az 300 Milyon Türk) ile en ufak bir bağımız kalmıyor!

Bugün Türkiyede en az 4 Milyon Suriyeli var ve görüldüğü üzere sokaklarda dilenenlerin dahi en az 3 çocuğu var. Çocuklara bakıyorum en büyüğü 3-4 yaşında. Suriye'de 5 seneyi aşkındır savaş var. Yani çocuklar savaştan sonra doğmuş!

Bunlar 20 sene sonra en az 30 Milyon gibi bir nüfusa ulaşacak. O gün gelince bunlar da özerklikten öte ayrı devlet ve toprak talep edecek! O gün geldiğinde ülkede metre kareye 5 kişi düşecek AMK!

Sen, Ben biz Türkler acaba dünyada hangi ülkeye göçüp yaşayabileceğiz!

Tıpkı Osmanlı'nın 16. YY sonlarına doğru yapmaya çalıştığı gibi, önce Süriyani, Arap, Kürt, Ermeni, Gürcü vb. orta Doğu ırkları buraya getiriliyor, bunlara her tür devlet imkanı sağlanıp devlet içinde kadrolaştırılıyor ve kalanlar da özel sektörü ele geçiriyor. Sonra iş bunları Müslüman maskesi altına sokmaya geliyor ki bugün şeriatçı yobaz tarikat liderlerinin % 99'unda 1 gram Türk kanı yoktur.

Bu şekilde de Türk milleti Başta islamla birlikte bir yandan da etnik göçlerin birleşmesi ile asimile edilip yok ediliyor! Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu asimilasyona dur deyip, Türk milletini tekrar 4000 yıllık millet genlerine kavuştursa da 50'lerde Adnan Menderes tekrar denedi ve asıldı. 1980'lerde Özal bir daha denedi ve kısmen başarılı oldu.

Şimdi ise 3. aşama Tayyip ve AKPKK ile yapılıyor. Görüldüğü üzere de hızla başarıya ulaşıyor. 21 Milyon AKPKK oyu nereden geliyor!!!!!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.