1. 1.
    Kabul edilemez bir durum. Hükümetin Kısa vadede elde edeceği siyasi avantajlar uğruna felakete sürükleniyoruz. Göz göre göre.
    6 -1 ... expected3
  2. 2.
    (bkz: surkiye)
    2 ... selia
  3. 3.
    binlerce yıllık şanlı bir tarihe sahip olan büyük suriye milletine karşı ırkçılık kokan bir başlık.
    1 -4 ... sovyet piyadesi
  4. 4.
    Suriye'den gelen mültecilerin çoğu kürt.

Turgut özal döneminde de ırak'tan kürt mülteciler geldi baya bi ve şuan ülkemizin vatandaşı olarak yaşıyorlar.

Bu sayede ülkedeki kürt popülasyonu 15-20 yıla türklerle eşit olur. (Çoğalma oranlarını da hesaba katarsak. Her aile'den 10 çocuk doğuyor malum).

Asıl tehlike o zaman başlayacak. Bu daha iyi günlerimiz.
    3 -1 ... neflodi
  5. 5.
    senelerden beri türkiye'nin demografik yapısını değiştirmeye yönelik yapılan eylemdir.

zaten yeteri kadar problemimiz var (bkz: pkk) ve diğer terör örgütleri.

ileride ülkemize yerleşen surilerin sessiz sakin duracağını mı düşünüyorsunuz ?

neler olacağını tahmin etmek için über zekalı olmaya gerek yok.

bunlar planlı işleyen olaylar.

sonra abd'li bir zat çıkıp türkiye'de iç savaş çıkabilir diyor. bizim sevgili insanımız olur mu öyle şey öyle yaparız böyle yaparız yakarız yıkarız.

nereye yıkıyorsun arkadaşım ? ulus devlet varlığımız mı kaldı ? birlik beraberliğimiz var da benim mi haberim yok ?

eskiden birbirimizi yerdik kabul. solcu vardı sağcı vardı, türk vardı kürt vardı. baktılar ki biz bu yollarla tuzağa düşmüyoruz bazı destekler gerekiyordu.

şuan ki duruma bakınca işler hiç iyi gitmiyor.

ekonomik nedenlerden ötürü kafayı yiyen bir halk var, suç oranında ciddi bir artış var.

ahlak, sevgi ve saygı bunları zaten hak getire.

hah bir de surileri ekle sonucu sen düşün.

bilemiyorum altan bilemiyorum daha kötüsü olabilir mi diye düşünüyorum sonra olmasın be diyorum.
    3 ... bilgisayarcicocuk 2
  6. 6.
    getiren, gelmesine sebeb olan, kalmasında sakınca görmeyen kim varsa şerefsiz, orospu evladıdır.
    1 ... dergah sovalyeleri
  7. 7.
    Doğrudur. Takım elbiseyle geziyor piçler.
    ... zabaha gadar eglence go on
  8. 8.
    suriyelilerin ciddi ciddi türkiye ye yerleşmesi
    1 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    Onlar müslümansa ben de yahudiyim amk. Hatta yahudiden dönme hristiyanım. islam dininin kutsal kitabını eline alıp bir kere bile okumamış adama müslüman mı denir, islam ın en büyük sorunu bu zaten, ilk emre uymamak, okumamak!!

incil in ilk emri “sev”dir, adamlar mesajınız var mı deyince sevgi kazanacak diyorlar.

Yahudilerin ilk emri “yaşat”dır, adamlar kendi ırkını korumak ve üst düzey yaşatmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

islam ın ilk emri ne? Oku amk oku! Türkiye deki okuyan kişi sayısı istatistiklere göre 2 kişi, biz o iki kişiyi bulup dövme peşindeyiz neredeyse! Koskoca bir islam dünyası ne okuyor, ne okumayı tavsiye ediyor, alayımız öküz gibi kendimizi geliştirmeden yaşıyoruz, kabul edelim.
    1 ... siyah alfabe