bugün

Her an gay hard core başlayacakmış gibi ortam var....
Hadi gidin haftaya verin oyunuzu tayyibe ağlamayın burda boşuna siz hakettiniz bunu.

Size seçimi sundular siz de seçtiniz, daha çok seçtiniz, hep seçtiniz kendi ülkenizde köle oldunuz onların kıçını kurtarmak için sizi sürdüler vatan millet sakarya hikayeleriyle dağlara, güle oynaya gidip tabutla döndünüz biraz olsun şerefiniz varsa hesabını sorarsınız.
Bir tezattır. Evcil hayvanların girişi bile yasakken bunların içeri alınması büyük bir tezattır hemde. Zaten sokaklarda başıboş, sürü halinde gezdikleri yetmezmiş gibi tesislerin içlerine de girmeye başladılar tam oldu. Yöneticilerin hatasının ve eksikliğinin cezasını halk çekiyor. Madem aldın bunları, beslemek isteyen gönüllülerden bağış toplayıp, barınaklardan dışarı salmadan üstlen bakımlarını.
siktiğim kertenkeleleri. kendi ülkemiz de azınlık olduk lan resmen şunlara bak arizona kertenkele sürüsü.
selahaddin eyyubide suriyeli bir kürttür keşke herkes bir selahaddin olabilsedir.
Bizim askerimiz orada şehit olsun elin sapa sağlam pezevengi gelsin manda gibi yayılıp nargile içsin, karıya kıza baksın.
yakında siktir olup gidecekler, bırakın biraz eğlensinler.
eğlenmek onlarında hakkıdır denilesi durumdur. evet..
Daha ben giremedim o parklara be. Vay arkadaş ülkemde turist gibi kaldım. Resmen kast sisteminde köylüler modundayım. Atı alan Üsküdarı geçmiş.
doğma büyüme bu topraklarda yaşayan, çalışan biri olarak bu sezon daha ne denize ne havuza girebildim. geçen sene de bi kere falan girmişimdir belki. kısaca beni kıskandıran suriyelilerdir.