bugün

Ülke vatandaşı huzurlu değilken bunların ülkeye alınması hatadan başka şey değil. Avrupa mülteci istememekle gayet haklıdır. Suriyeliler arap ülkelerine sığınsın.
gey beyanı.
katıldığım önerme. kimse kusura bakmasın ama çoğu yankesicilik dilencilik yada kapkaççılık yapmaktadır. bilginize...
istemiyorum. Hepsi defolsun gitsinler ülkelerine bana ne savaş varsa.

Siktir git savaş.

Bana kalsa suriye ve ırak sınırına mayın döşer, çelik duvarlarla sınırı kapatırdım.
Kesinlikle istemiyoruz! Türkiye Türkündür!
başka bir levanten arap ülkesi lübnanda bile vatandaşlık hakkına sahip olamayanların vatandaşlarının bir kısmının yoksullukla boğuştuğu bir ülkenin vatandaşı olmasını istemiyorum. bunun ırkçılıkla falan alakası yok. türkiyeyi yönetenler ilk önce kendi insanının karnını doyursun. suriyelilerin hepsi suçlu değil aslında. suriyelilerin vatandaş olmasına karşı çıkanlar da değil. tek suçlu "esadı devireceğiz" diye suriyeyi karıştıranlar ve türkiyeyi dingonun ahırına çevirenlerdir. atatürk havalimanındaki terör saldırısında insanlar öldü, reyhanlıda, suruçta, ankarada, istanbulda insanlar öldü; lübnanda marunilerin yaşadığı kasabada gerçekleşen terör saldırısında insanlar öldü; halen utanmadan konuşuyorlar suriyelilere vatandaşlık vereceğiz diye. öyle her gelene de vatandaşlık verilmez. t.c. yasalarına göre t.c. vatandaşlarıyla evli olanlara vatandaşlık verilir. yasanın ağzına etmeye devam ediyor devleti yönetenler.
Katıldığım kampanya. istemiyoruz kardeşim! Zaten kalabalık mına koduğum çölünde ipini koparan doluşmuş memlekete, zorla bize Suriyeli sevdirecekler. Skerim suriyelisini. Korkak pezevenkten ne fayda gelir lan memlekete?
Çok seven evine alsın.
referandumda evet çıkarsa erdoğan suriyelilere keyfi vatandaşlık verebilecek. kimse de dur diyemeyecek.
O zaman sen git kardeş.

Burası artık Suriyelilerinde vatanı.
Çok uluslu bir devlet olup ülkeyi nirvanaya çıkaracaklar sanki.

Ya karışma reise. O işini bilir diyenler oldukça bu böyle devam eder kardeşim.

Umarım sonumuz onlar gibi olmaz. Başka bir şey düşündüğüm yok.
Zaten ülkeye yükler şimdiden siktir olup gitsinler.
Defolup gitsinler artık. Yeter!