bugün

hiçbirşey olmaz süresi dolan vatandaşlık alır .
erdoğan'ın gerçekte ne olduğunu görebilenler için beklenen gelişme. nasıl olsa 14 yıllık fetö ittifakları sayesinde elbirlik kulak memesi kıvamına getirdikleri bir türk devleti var. artık "geçici mülteci" martavalına da gerek duymuyor.

"ben suriyelileri türkiye'ye vatandaş yapacağım" demek, "kuzey suriye'de kürt devletinin önünü açıyorum" ve "türkiye'de 10 yıla bir içsavaş çıkartıyorum" demekle aynı şey.

kadir mısıroğlu haklıymış, düşman kazansa ve başımıza kepli bir fransız general atasa bu islam bezirganı kadar türkiye'nin birlik ve bütünlüğüne zarar veremezdi. bari ne olduğumuzu, nerden idare edildiğimizi bilirdik. bu adama devlet teslim edeceğine kediye ciğer teslim etmek daha akıl işi.
Bu adama oy verip başta tutanlar türkse,
Ben türk değilim arkadaş.

Bunu başta tutan insanlarla aynı topraklarda doğmuş olmaktan, aynı dili konuşmaktan, aynı ekmeği yemiş olmaktan dolayı kendimden utanıyorum.

Dünya tarihinde kendi halkına, kendi ülkesine bizim kadar düşman olan başka bir millet yoktur.
Ya ne yapacaklarsi. Onca insan kacak göçek mi yasasin ulkemizde. Kaçak olmalari demek pekcok yolsuzluk demek arkadaslar. Evet.
göndermeyin aq * siz aktroller evinize birer tane alıp beslesenize.. * bu kadar seviyorsunuz madem..

ha rizeli göndermesin, demek ki daha akıllanmamışlar 3 büyük şehri, çoğu belediyeyi kaybetmeyle.. 2023 de seçimde bu millet rizeliyi göndermesini de bilir.. kimse merak etmesin..
Bop eş başkanı çakalın ettiği bir laf.

Amacı iç savaşa az bir süre kala ülkenin moral ve kimlik yapısını iyice bozarak işgal ve soykırımın yolunu hazırlamak.
--spoiler--
neden bu kadar zorunuza gitti?
--spoiler--

Türk olduğumuzdan.
Bu ülkede doğan zaten 350 bin civarı vatansıZ bebek var. Benim merak ettiğim bu bebeklere suriye vatandaşlık verecek mi ?

Devlet büyükleri bunu cevaplasın.

Esadın kendi halkına vermediğini biz mi vereceğiz. Esat mı aptal yoksa biz mi çok zekiyiz çözemedim.

Ancak sorun gerçekten çok büyük. Öyle sulandırılacak bir konu ise hiç değil.
Türkiye'yi araplaştıramazsınız. Delirtmeyin bizi.
Bu halk seni seçimle başa getirdiği gibi seçimle göndermesini de bilir Tayyip efendi...
Kararı halka bırakmaları gereken durum. Sonuca göre ne yapıyorlarsa yapsinlar amma ileri derecede onlardan nefret eden hattâ " sabun yapilsinlar " diyecek olanlar bile var. Önce bir halka sorun. Burasi erdoğan ' ın kendi evi değil neticede hepimizin vatani.
kendisini gönderecekler getirdiği suriyeliler ile birlikte, reisin düzgün bir anket şirketi bulması lazım, gerçeği bilmeye hakkı var.