bugün

Suriyeyle türkiyenin Birleşmesi an meselesi. Suriyedeki insanlar niye ordan çıkarıldı sanıyorsunuz. Herkes bop sansa da türk-islam birliği tıkır tıkır işliyor. Zaten Ermeni kardeşlerimiz de zengezur koridorunu açtılar herkesin gönlü rahat olsun. Azeriler de rahat edecek Ermeniler de rahat edecek.. Türk islam birliği ve Mehdiyet hem müslümanlara hem de ehl-i kitaba büyük bir sevinç ve coşku getirecek. Onlar gelecekler burda kiliselerine gidecekler biz camilerimize. Ağrı dağının arkasında ufacık yerde sıkışıp kaldılar hapis hayatı gibi... Tıpkı Osmanlıdaki gibi herkes el ele yaşayacak. O israildeki duvarları da yıkacağız inşAllah. O sevimli minik Musevi çocukların kıvır kıvır saçlarını seveceğiz.
--spoiler--
suriyeyle türkiyenin birleşmesi an meselesi. suriyedeki insanlar niye ordan çıkarıldı sanıyorsunuz. herkes bop sansa da türk-islam birliği tıkır tıkır işliyor.
--spoiler--

Bilen bilir Suriyelilerin "Büyük Suriye" diye bir hayali vardır

görsel

Bu hayal Türkiyenin Mersinden Hakkariye tüm Güney illerini kapsar.

Kısacası Büyük Suriyecilik ve Pan-Arabizm işliyor bunlar Türk-islam birliği diyor. Boşuna demiyoruz ideolog olmak için önce gelişmiş bir beyin lazım diye.
Türk-islam birliği tıkır tıkır işliyor cümlesinden sonrasını okumaya gerek yok. Acayip saçmalamışsın.
Siyasi erkleri protesto etmeye götleri yemez suriyelilere sararlar.

Ulan kim getirdiyse faturayı ona keseceksin mercimek kadar beyniniz yok.
--spoiler--
bilen bilir suriyelilerin "büyük suriye" diye bir hayali vardır
--spoiler--

Suriye devletinin ayakta duracak hali yok. Terör örgütlerinin elini sallasan ellisi orda kol geziyor ve amerikan askerleri durmadan devriye geziyor adam gelmiş büyük Suriye ideali diyor. Hadi megali idea yani büyük Yunan ülküsü desen neyse dicem de biraz mantıklı yazın.
--spoiler--
suriye devletinin ayakta duracak hali yok. terör örgütlerinin elini sallasan ellisi orda kol geziyor ve amerikan askerleri durmadan devriye geziyor adam gelmiş büyük suriye ideali diyor. hadi megali idea yani büyük yunan ülküsü desen neyse dicem de biraz mantıklı yazın.
--spoiler--

Mantıktan bahsedene bak. Suriye topraklarında terör örgütleri kol geziyorsa "ümmet olacam" diye sınırı herkese açıp gelene geçene buyur çeken Türkiye topraklarında teletabiler mi dolaşıyor? Tek soru 100 puan.

Sınır illerine zilyonlarca Arap sokulmuş, zorla ülkeye ortak edilmiş öyle ki 515 Haşimi, 505 Şabani gibi çeteler kurmaya başlamış hatta gövde gösterisi yapıyorlar adam "mantıhlı yozın yovvv" çekiyor. Zuhahaha.
(bkz: ben) ve (bkz: benim gibi düşünen milyonlar)
güncel Önemli Başlıklar