1. 1.
    Klasik solcu fino işidir.arakan da her gün insanlar katlediliyor.suriye hatta çoğu müslüman ülkesinde mazlum "din kardeşlerimiz" acı çekerek vefat ederken darbecileri koruyan ülkeye üzülmemizi bekleyen finolar görmek traji komik.

Bir de bu vasıfsız veya gereksiz tipler dinimizi sorgular olmuş ne haddinize!

Müslüman ülkelerinde insanlar katledilirken neden sesiniz çıkmıyordu?

Insallah müslüman ülkelerinde mazlum ve acı çeken tüm din kardeslerimizi ülkemizde ağırlama şerefinde bulunuruz amin.

Gerekirse bedava burs, aylık maaş'ta bağlayalım din kardeşlerimize helal hoş olsun.

Bedelli'den gelecek para din kardeşlerimizin ihtiyaçlarında kullanılabilir.

Çok beklersiniz üzülmemizi.

T:mymanar pirinç olayı asgarapas haber inanmayın yok öyle bir şey.
    3 -4 ... s h a k t a r v8
  2. 2.
    (bkz: arakanlilar kim amk)

aragorn kralligi?
    1 -3 ... arxaggelou
  3. 3.
    Ne suriyeli ne arakinlaya ne de yunana üzülüyorum. Herkes ettiğni bulur ve umuyorum suriyeliler bir an önce ülkemden gider leş ettiler güzelim ülkemi.
    ... sensorycortex
  4. 4.
    bence bunu arakanlılara üzülüyormuş gibi yapıp, myanmar'dan pirinç ithal edenlere sormalısın delikanlı.
    (bkz: arakan a zulüm eden myanmar dan pirinç almak)
    8 -2 ... tengir budun
  5. 5.
    Yunanlarla zamanında savaştık bitti gitti onlar kendi halinde biz kendi halimizde suriyeliler gibi sırtımızda kambur degiller.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    Yunanlılar en azından vatanperverdir. Karşılıklı delikanlı gibi savaşmışız, yenmişiz, yenilmişiz.
    Ne kansız vatan haini suriyeliler gibi vatanında savaş varken kaçıp başka ülkede bedavadan deniz sefası yapmış, nede bizi arkamızdan vurmuştur.
    Sonuçta 10 tane kansız arap dostum olacağına, bir tane vatansever düşmanım olsun.
    1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir