1. 1.
    https://mobile.twitter.co...tatus/1150072780521648129

a haber in gururla verdigi haber...

ben yanlis hatirlamiyorsam ic isleri bakani suriyelilere bedava saglik hizmeti diye bir sey yok demisti 2 hafta once.

olm bak bu olay, cok partili rejimin ne kadar onemli oldugunun bir kanitidir...

muhalefitin arada bir kazanmasinin neden gerekli oldugunun kanitidir...
    24 ... wake up neo
  2. 2.
    yeter lan hastaneleri tıka basa doldurdunuz köpekler. 5 doğumdan 3 ü suriyeli. bunlar 20 yıl sonra suriye devleti kurmak isteyecekler türkiye de.
    14 -2 ... prince of mirkwood
  3. 3.
    akn iptal edilsin diye kıçınızı yırttınız faturalar ikiye katlandı. şimdi de suriyelilere ücretsiz sağlık hizmeti kalksın dedik diye sağlık hizmetinden faydalanana para vermesinler?
    5 ... bruno fernando cortaza
  4. 4.
    görüyorum görüyorum, çırpınan bir hükümet görüyorum.
    (bkz: tweety)
    3 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Ağıza çalınan bir parmak bal.
    Suriyelilerin bedavaya sağlık hizmeti alamayacaklar diye sevinen, kriz miriz yok psikolojik diye övünen ve dünya bizi kıskanıyor diyen halkım.
    Sevinin.
    ... thebiggraywolf
  6. 6.
    devlet hastaneleri daha çok savaş durumunda hizmet veren sağlık çadırlarından farksızdı.

yani her ay maaşımdan 1000 tl kesiliyor ve ben devlet hastanesine gitmek istiyorum çünkü en büyük hakkım. ancak her gittiğimde suriyeliler tarafından istilaya uğradığını görüyorum. yani paramla rezil oluyorum. 2. sınıf insan muamelesi görüyoum.

söyleyecek çok laf var da... geç de olsa muhalefet sayesinde döndüler bu yanlıştan.

burada sinan oğan, ümit özdağ ve kaybedilen büyükşehirlerin etkisi çok büyük...
    8 ... eski bir ruya
  7. 7.
    boyle giderse sgk batti batacak zaten, nerden baksan simdiye kadar 20 yillik stogu 5 yilda bitirdi bu suriler.
    3 ... kunteperist
  8. 8.
    surilerin artık ciddi bir yaptırımla karşılaşmak zorunda oldukları gerçeğini yansıtan haber.

yok öyle beleşten yaşayıp paso nargile fokurdatmak. mülteciysen mülteciliğini bileceksin, adam olacaksın.
    3 ... system error
  9. 9.
    güya artık sağlık hizmetlerinden yararlanamayacakmışlar.

hadi inşallah.

rahmetli dayım lokantada bulaşık yıkayarak gss primi yatırırdı. şimdi bunları böyle gördükçe ifrit oluyorum.

bizim çocuklarımız sırf 18ini doldurdu diye prim ödemek zorunda ama bu keneler bedava hizmet alıyor.

haram zıkkım olsun her zerresi!
    8 ... kanatlari var ruhunda
  10. 9.
    gozumle gormeden inanmayacagim olay.
    acile 7'dr gidip saat 2'ye kadar bekledim. sira bize bir turlu gelmedi.
    gelen gecen suriyeli hooop iceri.
    sonrasinda ozele gitmek zorunda kaldik.
    eger bu haber dogruysa acayip bir sevinc kapladi vucudumu.
    ama yanısıra gelecek kavga haberleri endiselendiriyor.
    2 ... toskaa