1. 1161.
  Benim dikkatimi çeken şey niye hiç türkçe konuşmuyorlar. Çat pat türkçe çok mu zor bir dil beybi.
  Bir halk.
  1 -1 ... zamanda yolculuk
 2. 1162.
  entegrasyon falan hikaye. suriyelilerin birçoğu sabıkalı ve şuursuz bir selefi, ışid, el nusra sempatizanı, azılı bir radikal; ebu hanzala ve ebu haris'in izleyici kitlesi de bunlar. israilli siyonist liderler, sınır güvenliği için insan hakları gibi kavramları istismar ederek, marksistleri öne sürerek suriye'deki cahil; insanlık, kültür, akıl ve medeniyet yoksunu mültecileri avrupa'ya ve türkiye'ye doldurdu. sonra da golan tepelerine kondular. milliyetçi klişeler de mülteci akınlarıyla başlayan tecavüz, cinayet, terör saldırılarının artışına paralel olarak popülerleşti.

  ne suudi arabistan ve katar, ne de israil suriye'nin dibinde olmalarına rağmen hapishane kaçkını, müslüman, gayrimüslim, sünni, şii ayrımcılığıyla şehirleri yakıp yıkmış sapkın radikallere kapılarını açmadı.

  ne kendine, ne de insanlığa hayrı olmayan hayrı olmayan, yemek, içmek, üremek dışında hiçbir niteliği bulunmayan, her yerde problem çıkaran budalaları ülkeye doldurduk. aklı selim, eğitimli, kültürlü suriyeli arapları da abd kaptı. adamların sınırları kerhane gibi çalışmıyor.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 3. 1163.
  Suriyeliler saatte üç veya beş tane doğurabilirler. Savaş sırasında ayakta üreyip çocuğunu beze sarmakta üstlerine yoktur. Cinsel temas olmasa bile kendi kendilerine nem kapıp bile üreyebilirler.

  (bkz: ceket)
  4 ... kale3112
 4. 1164.
  ıstanbuldaki suriyelileri ve yaptıkları edipsizlikleri görünce ara ara esada hak vermiyorum değil .

  bunlara az bile yapmış .
  ... leonking34