bugün

sadece suriyeliler değil. afganı var ıraklısı var pakistanlısı var diğer arapları var.

ülke resmen ortadoğu toplama kampına döndü.
(bkz: suriyeliler yüzünden parktan zevk alamamak)
ülke yolgeçen hanına döndü iyice. insanın canı sıkılıyor ülkemizin haline baktıkça.
Bu mesele öyle bir boyuta ulaştı ki, artık kim bunları gönderirse ona oy vereceğiz. Akp seçmeni de çok şikayetçi. Önüne kemik diye üç beş kuruş atılan ümmetçi orospu çocukları dışında kimse Suriyelileri istemiyor. Gönderilmezlerse bu mesele iyice büyüyüp savaşa neden olabilir. Çünkü gerçekten insanların sabrı kalmadı.

Bunların içinde sapık, tecavüzcü, pedofil çok fazla. Gelişmemiş ve serseri mayın gibiler. Kimse istemiyor. Anlayın artık!
Bu pembe götlülükle çok sikerler bazılarınızı. Evet ırkçıyız ve ülkemizde mülteci istemiyoruz! Bu kadar! insan ayrımı da yaparız. Çünkü bu it oğlu itlerin bu ülkeyle hiçbir ortak noktası yok. Ben ülkemde Arap ve yobaz istemiyorum! Evet her şeyleri de batıyor ayrıca.

Türk milletine istemediği bir şeyi dayatmanın sonu kötüye gidecek.
bence sız fazla takıntı etmişsiniz bu olayı kendınıze ondan bole oluyor
sımdı bır surıyelı yuksek sesle konuşsa nefret duyuyorsunuz (halbukı butun dunyadakı ırklarda olan bır durum)
bı surıyelı hırsızlık yapsa ırkçılık yapıyorsunuz (sankı ulkemızdekı hırsızlık oranı 0.0)
yanı sız psikolojik olarak bu orta doğu ınsanına kafayı taktınız ıcın adamlar normal ınsanların yaptı hareketlerı sergılese dahı bu sıze batıcaktır ve cıddı dıyorum bu psikolojiden kurtulun kendını salın rahat bırakın
ben taksimde yaşıyorum burda turkce konusan ınsan bulamazsınız ama bunu bana dıyenler benım dolaştım arkadaşlarım yanı ben farkında bıle degılım cunkı ben sızler gıbı yolda ınsan analızı yapmıyorum adam kayırmıyorum mılletın ne gıydıne ne ıctıne ne konustuna bakmıyorum gezıyorum dolaşıyorum hayatımı yaşıyorum hıc bır surıyelıydede yada afkanıylada bı sorunum olmadı
bır gun bu ırkçı tavırlarınız basınıza iş getirir bu sanal olsun reel olsun.
Türk milletinde birikmiş bir kine sebebiyet verdiği ve her an patlayabileceği çok açık. Ülke resmen etnik çöplüğe döndü. Diğer yandan Mustafa Şen denen Arap sevicinin Türkleri Orta Asya'ya gönderme isteği ortamı iyice gerdi.

Bunun sonunda Türk milleti gerekeni yapar ama çok kan dökülür. O yüzden bu sığınmacıları artık def etmek zorundayız.
zevk alamama kısmı git gide öfkeye sebep olmaktadır. bakın bazı arkadaşlar olayın ciddiyetini anlayamıyorlar. bu insanlar toplum yaşantısına uygun insanlar değiller. bizim içimizde zorla öfke oluşturuyorlar bunları sürekli ülkeye alarak. bu işin sonu iç savaşa kadar gider. tehdit falan etmiyorum görünen köy kılavuz istemiyor. bu işin sonu hiç iyi bitmeyecek..

belkide malum kişinin ve bazı destekçilerinin isteği de tam olarak budur. belkide ülkeyi inanılmaz bir kaosa sokup kaçıp gidecekler. şu anda kaçmaları mümkün değil çünkü kaçarlarsa 83 milyonun gözü bunların üzerinde olacak ve herkes peşlerine düşecek. ama ülkeyi iç savaş ortamına sokup giderlerse millet can derdinde olacağından en azından birkaç sene korku içerisinde yaşamayacaklar. bu gidişatın başka bir açıklaması gelmiyor artık aklıma. düşünsene 6-7 milyon suriyeliyi aldılar. yüz binlerce afganı aldılar ve hala almaya devam ediyorlar. bir partide irandan mülteci geliyor. ülkede şu anda belki 10 milyondan fazla orta doğulu var. geçmişleri bilinmiyor ruh halleri bilinmiyor neler yapabilecekleri bilinmiyor. o beğenilmeyen afrika ülkeleri bile böylesine göçleri almıyor onlar bile bu kadar 3.dünya ülkesi değiller..
ölçeği suriyeliler'den alıp araplar'a genişleterek varlığını onayladığım ve şu an yaşadığım yer itibarıyla sık sık deneyimlediğim elim bir hadise. ben bu kadar ucuz, kalitesiz ve görgüsüz insanı çok az yerde gördüm inanın. restoranlarda yağmaya gelmiş edasıyla ciyak ciyak bağıra çağıra oradan oraya savrula savrula boş masa arayanlar, yan masada bağıra çağıra "sohbet" edip sizin masadaki muhabbetin içine sıçanlar, sokakta yürürken abartılı kahkahalar ve yersiz şekilde yüksek bir sesle etraftaki erkeklerin ilgisini çekmeye çalışan yokluktan çatlayacak duruma gelmiş genç kızlar, sayfiye beldesi görünce kendinden geçip dört bir yanı evlerle çevrili sokakta en üst katın balkonuna donla tumanla, sütyenle çıkıp kahkaha ata ata çamaşır asma bahanesiyle kendini pazarlayanlar... ne ararsanız var bunlarda, olmayan tek şey "asalet". zaten bu son söylediğimi yapan kadın bir kere daha o beyaz anane donuyla balkona çıkıp memelerini sallaya sallaya elaleme cilvelenirse bizzat bacaklarından tutup çamaşır ipine ters asmayı planlıyorum kendisini. zira her malın bir de afişi olmalı ki kolay satılsın.
Ya bir siktir git! Burada suriyelilerin hayat kurmasını falan istemiyoruz çünkü bizim hayatımızı çalıyorlar! istemiyoruz ulan! Defolup gitsinler cehenneme kadar yolları var!
Bazıları tam görgüsüz. Bir aile vardı dün aksam parkta adam sodayı ağzına değdirmeden tepeden dökerek içti. Karısı sormadan masamızdaki sandalyeyi almaya kalkıştı. Çocuklarını zaten bırakıyorlar ve asla gidip bakmıyor çoğu. Hatta 2-3 tane 6-7 yaşlarında abla/abileri varsa direkt minicik çocuklarını onlarla gönderiyorlar sokağa.

Sahile gidiyoruz %80 arap var. Hepsi arapça konuşuyor. Türkler artık evden mi çıkmıyor? tepki mi gösteriyorlar? anlayamıyorum. Benim gibi ırkçı olmayan biri yazdı sonunda bunları da siz düşünün. Her zaman hep insani açıdan bakardım şimdi çok fazlalaştıklarını ve insanların canını sıktıklarını düşünüyorum.
Aynı dertten muzdaribim. Bu Suriyeli ve Afgan mülteciler meselesi artık iyice delirtme noktasına getirdi. Yakında gerginlikler çok daha fazla artacak. insanımızın vatanından başka kaybedecek hiçbir şeyi yok. Onu da kimseye teslim etmeyecek.

iran karışırsa da umrumda olmaz yesinler birbirlerini. Bizden uzak olsunlar.
Umarım iran karışmaz. Biden düğmeye bastı, sırayla karıştırıyor.

Türkiye Cumhuriyeti dışında hiçbir ülke ve millet umrumda değil artık. Azerbaycanlılar da, farslar da, Suriyeliler de. Bizden uzakta ne bok yerlerse yesinler.
iranlılar da başımıza bela olursa seyreyleyin gümbürtüyü.

Gerizekalı azerbaycanlılar Güney Azerbaycan bağımsız olsun diye kına yakacaklar. Sonra o farslar buraya gelecek. Allahım sen sabır ver!
Ümmet kardeşlerini de seni de sikerim! Milletin sabrı taştı artık yeter! Türk milleti eninde sonunda delirecek.
Ve uyuyamamak diye devam eden şey. Oğlum istemiyoruz lan, zorla mı? Defolup cehenneme gitsinler!

Yeminle artık sinirden uyuyamıyorum. Şaka falan değil, millet de iyice gerildi. Bunun sonu iyiye gitmiyor. Türkler ülkede ikinci sınıf vatandaş oldu. Amına koduğumun dincileri, sjw liboşları ve komünistlerinin pembe götlülüğüne de ayrı deli oluyorum. Ülkenin %90'ı istemiyor bunları işte! Yeter!