1. 1.
  Ve uyuyamamak diye devam eden şey. Oğlum istemiyoruz lan, zorla mı? Defolup cehenneme gitsinler!

  Yeminle artık sinirden uyuyamıyorum. Şaka falan değil, millet de iyice gerildi. Bunun sonu iyiye gitmiyor. Türkler ülkede ikinci sınıf vatandaş oldu. Amına koduğumun dincileri, sjw liboşları ve komünistlerinin pembe götlülüğüne de ayrı deli oluyorum. Ülkenin %90'ı istemiyor bunları işte! Yeter!
  19 -1 ... mubariz ibrahimovun yumrugu
 2. 2.
  Ümmet kardeşlerini de seni de sikerim! Milletin sabrı taştı artık yeter! Türk milleti eninde sonunda delirecek.
  7 -1 ... mubariz ibrahimovun yumrugu
 3. 3.
  iranlılar da başımıza bela olursa seyreyleyin gümbürtüyü.

  Gerizekalı azerbaycanlılar Güney Azerbaycan bağımsız olsun diye kına yakacaklar. Sonra o farslar buraya gelecek. Allahım sen sabır ver!
  3 ... hergele necip in rendesi
 4. 4.
  Umarım iran karışmaz. Biden düğmeye bastı, sırayla karıştırıyor.

  Türkiye Cumhuriyeti dışında hiçbir ülke ve millet umrumda değil artık. Azerbaycanlılar da, farslar da, Suriyeliler de. Bizden uzakta ne bok yerlerse yesinler.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 5. 5.
  Aynı dertten muzdaribim. Bu Suriyeli ve Afgan mülteciler meselesi artık iyice delirtme noktasına getirdi. Yakında gerginlikler çok daha fazla artacak. insanımızın vatanından başka kaybedecek hiçbir şeyi yok. Onu da kimseye teslim etmeyecek.

  iran karışırsa da umrumda olmaz yesinler birbirlerini. Bizden uzak olsunlar.
  5 ... fadimenin dugununde halay basi
 6. 6.
  Bazıları tam görgüsüz. Bir aile vardı dün aksam parkta adam sodayı ağzına değdirmeden tepeden dökerek içti. Karısı sormadan masamızdaki sandalyeyi almaya kalkıştı. Çocuklarını zaten bırakıyorlar ve asla gidip bakmıyor çoğu. Hatta 2-3 tane 6-7 yaşlarında abla/abileri varsa direkt minicik çocuklarını onlarla gönderiyorlar sokağa.

  Sahile gidiyoruz %80 arap var. Hepsi arapça konuşuyor. Türkler artık evden mi çıkmıyor? tepki mi gösteriyorlar? anlayamıyorum. Benim gibi ırkçı olmayan biri yazdı sonunda bunları da siz düşünün. Her zaman hep insani açıdan bakardım şimdi çok fazlalaştıklarını ve insanların canını sıktıklarını düşünüyorum.
  5 ... acimadi ki
 7. 7.
  Ya bir siktir git! Burada suriyelilerin hayat kurmasını falan istemiyoruz çünkü bizim hayatımızı çalıyorlar! istemiyoruz ulan! Defolup gitsinler cehenneme kadar yolları var!
  5 ... ceviz agacinin budagi
 8. 8.
  ölçeği suriyeliler'den alıp araplar'a genişleterek varlığını onayladığım ve şu an yaşadığım yer itibarıyla sık sık deneyimlediğim elim bir hadise. ben bu kadar ucuz, kalitesiz ve görgüsüz insanı çok az yerde gördüm inanın. restoranlarda yağmaya gelmiş edasıyla ciyak ciyak bağıra çağıra oradan oraya savrula savrula boş masa arayanlar, yan masada bağıra çağıra "sohbet" edip sizin masadaki muhabbetin içine sıçanlar, sokakta yürürken abartılı kahkahalar ve yersiz şekilde yüksek bir sesle etraftaki erkeklerin ilgisini çekmeye çalışan yokluktan çatlayacak duruma gelmiş genç kızlar, sayfiye beldesi görünce kendinden geçip dört bir yanı evlerle çevrili sokakta en üst katın balkonuna donla tumanla, sütyenle çıkıp kahkaha ata ata çamaşır asma bahanesiyle kendini pazarlayanlar... ne ararsanız var bunlarda, olmayan tek şey "asalet". zaten bu son söylediğimi yapan kadın bir kere daha o beyaz anane donuyla balkona çıkıp memelerini sallaya sallaya elaleme cilvelenirse bizzat bacaklarından tutup çamaşır ipine ters asmayı planlıyorum kendisini. zira her malın bir de afişi olmalı ki kolay satılsın.
  4 ... murebbeyemeyenmurebbiye
 9. 9.
  zevk alamama kısmı git gide öfkeye sebep olmaktadır. bakın bazı arkadaşlar olayın ciddiyetini anlayamıyorlar. bu insanlar toplum yaşantısına uygun insanlar değiller. bizim içimizde zorla öfke oluşturuyorlar bunları sürekli ülkeye alarak. bu işin sonu iç savaşa kadar gider. tehdit falan etmiyorum görünen köy kılavuz istemiyor. bu işin sonu hiç iyi bitmeyecek..

  belkide malum kişinin ve bazı destekçilerinin isteği de tam olarak budur. belkide ülkeyi inanılmaz bir kaosa sokup kaçıp gidecekler. şu anda kaçmaları mümkün değil çünkü kaçarlarsa 83 milyonun gözü bunların üzerinde olacak ve herkes peşlerine düşecek. ama ülkeyi iç savaş ortamına sokup giderlerse millet can derdinde olacağından en azından birkaç sene korku içerisinde yaşamayacaklar. bu gidişatın başka bir açıklaması gelmiyor artık aklıma. düşünsene 6-7 milyon suriyeliyi aldılar. yüz binlerce afganı aldılar ve hala almaya devam ediyorlar. bir partide irandan mülteci geliyor. ülkede şu anda belki 10 milyondan fazla orta doğulu var. geçmişleri bilinmiyor ruh halleri bilinmiyor neler yapabilecekleri bilinmiyor. o beğenilmeyen afrika ülkeleri bile böylesine göçleri almıyor onlar bile bu kadar 3.dünya ülkesi değiller..
  5 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Türk milletinde birikmiş bir kine sebebiyet verdiği ve her an patlayabileceği çok açık. Ülke resmen etnik çöplüğe döndü. Diğer yandan Mustafa Şen denen Arap sevicinin Türkleri Orta Asya'ya gönderme isteği ortamı iyice gerdi.

  Bunun sonunda Türk milleti gerekeni yapar ama çok kan dökülür. O yüzden bu sığınmacıları artık def etmek zorundayız.
  2 ... dadas turk oglu