1. 1.
  "Bütün dünya buradan dönsünler diye kampanya yapıyor. “Suriye normalleşti, Lübnan’dan dönüyorlar, Türkiye’den niye dönmüyorlar?” şeklinde bir fitne oluşturmaya çalışanlar var. Peki, bu insanlar nereye dönecekler? "

  şeklinde bir cümlede geçen ifade. sayın süleyman soylu'nun sözü.

  fitnecilik yapmayın!
  4 ... comarlarin korkulu ruyasi
 2. 2.
  ülkeyi suriyelilere peşkeş çeken kadar değildir.
  5 -1 ... strawberry blonde
 3. 3.
  bu nedir kardfşim götünüzden haşa fetva vermeyi bıarakın suriyelilerin ülkeye zararı vardır bitti. hem ekonomiye hem insanımaz büyülk zararı dokunuyor tecavüz hırsız lık yaralama adam öldürme kavga bi sürü olumsuz davranışları vardır.
  1 ... sefer kabak
 4. 4.
  turkiye çoh güzel, erdogan çok sefiyor, cennet cennet vollah.
  1 ... borulce
 5. 5.
  susun lan fitneciler!
  ... comarlarin korkulu ruyasi
 6. 6.
  Orospu çocuğu söylemidir. Artık kim demişse.
  1 ... marjinal turk fasisti
 7. 7.
  türkler fitnecidir'in bir başka versiyonu.
  -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 8. 8.
  suri kardeşlerimiz ülkenin nazar boncuğu ve sigortasıdır. amerikanın ekonomik saldırısını olnların duaları sayesinde atlattık gafiller.
  ... ibni maymun
 9. 9.
  birileri çıkarda "dönmesin diyen de vurduruyordur dibini dövdürecek yer arıyordur" dese mesela ne olur acaba sorusunu akla düşürmüş söylemdir. görüldüğü üzere ağız torba değil ki büzesin. milletin cebinden çıkan paralar ile bunları besleyip millete sormadan beslemeye devam etmek istemek biraz tuhaf sanki. her şeyi referanduma götüren hükümet neden bu konu ile alakalı referandum yapmıyor acaba ? hani demokrasi sandığın gücü millet iradesi falan diyorlar ya. yapsınlar ve yüzde 80 gitsinler çıkmasın adımı değiştiriyorum ertesi gün.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson