1. 1.
    Arap saksocusu arapperest itlerden.
    6 -1 ... vexillarius rex
  2. 2.
    Hangi cesaret? O insanların cesaret falan bulduğu yok güzel kardeşim sığıntı gibi yaşıyorlar bu ülkede ve emin olun onlar da hallerinden hiç memnun değil.

3-5 suçlu yüzünden bunu yüzbinlerce insana nasıl mal edebiliyorsunuz ben bunu anlayamıyorum. Her gün yüzlerce tecavüz gasp cinayet suçu işlenen bir ülkede sadece 1 suriyeli bu yüzlerce suçtan birine karıştığı için neden bütün Suriyeliler? Irkçılığın hiçbir türüne yer yok bizim inancımızda ve siz ısrarla ırkçılık yapıyorsunuz. O insanları hedef göstermekten vazgeçin lütfen.
    2 -6 ... bir istanbul beyefendisi
  3. 3.
    Gazetelerde neler okuyoruz, tvlerde neler görüyoruz. Onları da mı Suriyeliler, kürtler yapıyor? Ayrıca Birkaçının yaptığını hepsine mal etmek saçmalık.
    -2 ... selia
  4. 4.
    humanistligine turp suyu sikayim senin selia.

multeci olup suç işleyenlerin bir yerine yasaklidir dovmesi yapilmali ve sinir disi edilmelidir. hapishanede yine bizim vergilerimizle yiyip icecek bu orospu cocugu.
    ... kerberos34
  5. 5.
    Suriyeliler başımıza 5-10 sene sonra daha çok bela olucaklar.Çoğu pkkya yardım ve yataklık yapar.Hainlik yapıcaklardır emin olun.Kurtulmanın tek yolu bunları suriyeye göndermek olucaktır.ülkenin bekası için.Zaten türkiyede hainden çok ne var.bide bu suriyeliler başımıza dert oldu.
    ... osoknapja
  6. 6.
    idraksizlikten.
    ... oglum amcalara nikini goster